Akcelerator Technologiczny Gliwice Sp. z o.o.

Fundusz inwestycyjny

Fundusz zalążkowy Akcelerator Technologiczny Gliwice Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie współfinansowania projektów B+R we wczesnych fazach rozwoju (Proof of Principle i Proof of Concept). Akcelerator Technologiczny Gliwice wspiera pomysły, które znajdują się w fazie seed, gdzie ryzyko niepowodzenia inwestycyjnego jest największe. Twórcami mogą być zarówno przedsiębiorcy, jak i uczelnie, czy instytuty badawcze, instytuty naukowe PAN, a także osoby fizyczne, czyli indywidualni innowatorzy.

Wiodącymi obszarami zainteresowania Funduszu są innowacyjne technologie i procesy przemysłowe, a w szczególności wielofunkcyjne materiały i kompozyty o zaawansowanych właściwościach, w tym nanoprocesy i nanoprodukty, elektronika oparta na polimerach przewodzących, automatyzacja i robotyka procesów technologicznych, sensory, w tym biosensory i inteligentne sieci sensorowe, inteligentne sieci i technologie geoinformacyjne, optoelektroniczne systemy i materiały, inteligentne technologie kreacyjne.

Działalność Funduszu realizowana jest w ramach programu „BRIdge Alfa” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mayur Paghadalwitamy na pokładzie
  • Jan J.dołączył do nas
  • Tomasz Leśniczakjest z nami
  • Iwona D.dziękujemy za podpisanie
  • Julia Giffordwłaśnie podpisał Manifest
  • Łukasz Łozińskiwłaśnie dołączył
  • Arek Andrzejewskiwitamy na pokładzie
  • Agnieszka Żukowskadołączył do nas

4533 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się