Industrylab

Akcelerator Innowacji Przemysłowych

Akcelerator Innowacji Przemysłowych Industrylab jest programem realizowanym razem z zakładami H. Cegielski Poznań. To szansa dla startupów i innowatorów przemysłowych aby wziąć udział w 6 miesięcznym programie akceleracyjnym.

Akcelerator IndustryLab jest wyjątkowy na tle kraju - skupia swoje zainteresowanie przede wszystkim na przemyśle (przemysł wydobywczy, ciężki, elektromaszynowy, stoczniowy), branży energetycznej i biogospodarce. Zakwalifikowane startupy otrzymają nie tylko wsparcie finansowe i merytoryczne. Dzięki posiadanej infrastrukturze i zapleczu osobowemu H. Cegielski Poznań jest w stanie wesprzeć akcelerowane projekty również operacyjnie i biznesowo.

Uczestnicy przez 6 miesięcy będą mogli pracować nad doskonaleniem swojego rozwiązania pod okiem ekspertów i ostatecznie wdrożyć go w zakładach H. Cegielski Poznań lub instytucjach partnerskich. Akcelerator kładzie duży nacisk na dopasowanie tematyczne projektów do przedsiębiorstwa oraz na potencjał współpracy po zakończeniu programu akceleracji. Obecnie wspiera 11 zespołów pracujących nad rozwiązaniami z zakresu: technologii kompozytowych, usług dla sektora OZE, fotowoltaiki, elektroenergetyki, rozwiązań IT dla przemysłu.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • mag domdołączył do nas
  • Aneta Andrzejczykwłaśnie podpisał Manifest
  • Ren tanwłaśnie dołączył
  • MARCIN HARLAwitamy na pokładzie
  • Jakob Frickedziękujemy za podpisanie
  • Yang Yangjest z nami
  • jefdddołączył do nas
  • Slawomir Gleboczykwłaśnie podpisał Manifest

4217 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się