kup-czas-pl

Zajmujemy się profesjonalnym zakładaniem i prowadzeniem małych i średnich firm. Twojej firmy. Za Ciebie. Wystarczy, że tego chcesz.

Dlaczego tak mało osób ryzykuje i nie decyduje się na prowadzenie własnego biznesu? Dlaczego tak wiele nowych inicjatyw nie jest w stanie przetrwać nawet kilku miesięcy ?

Odpowiedź na te pytania nie jest jednoznaczna. Czasami jest to lęk przed porażką lub błędy w zarządzaniu, innym razem niekonsekwencja czy niechęć przed podejmowaniem ryzyka. Często żal z profitów związanych z pracą i stabilizacją na etacie. Brak pomysłu ? A może po prostu brak czasu ? Mało kto ma na to siłę po ośmio czy dziesięciogodzinnym aktywnym dniu…

Ech, gdyby tak można było kupić czas!

Pomagamy od A do Z, czyli od pomysłu, poprzez zbudowanie podstaw biznesu, dobraniu optymalnych procesów, promocję (offline, online) i sprzedaż (bezpośrednia, telefoniczna, internetowa), wysyłki, raporty i rozliczenia z księgowością. Wszystko realizowane w naszych siedzibach, z wykorzystaniem naszych zasobów – w koszcie miesięcznym kilkukrotnie mniejszym i dopasowanym do etapu życia firmy, aniżeli prowadzona działalność na własną rękę.

W momencie gdy Twój biznes osiąga stabilne przychody sam decydujesz czy zaangażujesz się osobiście (rezygnujesz z pracy na etacie) i rozchodzimy się, czy rozwijamy go dalej wspólnie.

Zachęcamy do zapoznania się z etapami naszej wspólnej przygody oraz przejrzenia już zrealizowanych projektów.

Do kogo kierujemy niniejsze zaproszenie?

Do takich osób jak my. Do kogoś takiego jak ty. Do chcących zmienić swój status materialny. Do marzących o czymś więcej. Do szanujących pracę na etacie i nieskłonnych do ryzyka. Do otwartych umysłów borykających się z brakiem czasu.

Czekamy na Twoje zgłoszenie i umówienie spotkania klasyfikującego (bezpłatne). Nasz zespół to praktycy z wieloletnim doświadczeniem korporacyjnym oraz w prowadzeniu własnych inicjatyw. Na każdy projekt patrzymy w szerszym kontekście. Szukamy potencjału. W przypadku chęci ekspansji regionalnej, wykorzystujemy wieloletnie kontakty zagraniczne, pomagamy w poszukiwaniu źródeł wsparcia i lokalnych partnerów.

Podczas spotkania przedstawimy historię naszego sukcesu i wspólnie zastanowimy się jak możesz dołączyć do osób które z powodzeniem cieszą się pracą na etacie, jak również są dysponentami własnej dochodowej firmy.

Czy jesteś gotowy na pierwszy krok?

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Marcin Żurowiczjest z nami
  • Bartłomiej Kudełkawłaśnie dołączył
  • Kashif Naeemwitamy na pokładzie
  • Piotr Poddębniakwłaśnie podpisał Manifest
  • Grzegorz Rejowskidołączył do nas
  • Rafał Froniadziękujemy za podpisanie
  • Mikołaj Roszakjest z nami
  • Gultekin cirikwłaśnie dołączył

4673 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się