SMART WAY Business Acceleration Program for Start-ups

#smartway #akceleracja #biznes #rozwoj #startup #innowacje

Rozumiemy akcelerację jako przyspieszenie rozwoju firmy, szczególnie na wczesnym etapie jej rozwoju. A jak lepiej rozwinąć firmę, jak nie przez zdobywanie nowych klientów? Udział w naszym programie, udział w targach daje podstawową przewagę nad innymi drogami rozwoju firmy - przez kilka intensywnych dni, przedstawiciele danej branży skupiają się w jednym miejscu, podczas jednego eventu, szukając nowych rozwiązań dla siebie. I właśnie te rozwiązania chcemy promować w ramach programu akeleracji SMART WAY. Nowe. Innowacyjne. Zmieniające dotychczasowe patrzenie na problem.

Nie dostarczamy start-up'om wiedzy ogólnej - jak sprzedawać, pisać biznes plan, czy jak budować zespół. To inne akceleratory robią znacznie lepiej od nas. My chcemy dać start-up'om możliwość wystrzelenia ze swoją firmą na międzynarodowe rynki w rzeczywistości biznesowej, a wiedza, którą dostarczamy pozwoli Wam poznać lepiej rynek branży, w której funkcjonujecie. My dostarczamy wiedzę branżową i przede wszystkim dajemy start-up'om możliwość prezentacji swojego produktu / usługi dla kilkunastu lub kilkudziesieciu tysiecy potencjalnych partnerów biznesowych - Waszych klientów. Tak. Kilkunastu, kulkudziesięciu tysięcy. Jak to wykorzystacie - zależy od Was.

Co daje ten program?
Wsparcie największego organizatora wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej z niemal wszystkich sektorów gospodarki. Doswiadczenie. Ponad 2,5 milionowa sieć kontaktów już istniejących i potencjalnych klientów. Obecność gości - zarówno wystawców jak i zwiedzających - z całego swiata; rocznie ponad 650 tys. przedstawicieli biznesu przewija się przez tereny targowe. Bardzo niskie koszty uczestnictwa. Networking. Możliwość prezentacji rozwiązań podczas: Start-up Hour - w strefie konferencyjnej podczas targów; dla zwycięzcy Start-up Challenge - pitch podczas Gali Networkingowej, w której biorą udział wystawcy, najważniejsi zwiedzających a także przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu, jak izby czy stowarzyszenia branżowe.

Czy program to tylko wystawianie się na targach?
Odpowiedź brzmi - NIE. Program to: szkolenia marketingowe przygotowujące do wystąpienia na targach, challenge, networking, szkolenia/konferencje/panele dyskusyjne z zakresu wiedzy branżowej, realni klienci.
Ten program to test wszystkiego, czego nauczyliście się do tej pory. To realne prowadzenie przedsiębiorstwa, którym jest przecież każdy start-up.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mayur Paghadalwitamy na pokładzie
  • Jan J.jest z nami
  • Tomasz Leśniczakdołączył do nas
  • Iwona D.właśnie dołączył
  • Julia Giffordwłaśnie podpisał Manifest
  • Łukasz Łozińskidziękujemy za podpisanie
  • Arek Andrzejewskiwitamy na pokładzie
  • Agnieszka Żukowskajest z nami

4533 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się