Startup School

Zróbmy razem biznes.

Od 2009 roku pomagamy początkującym przedsiębiorcom stworzyć ich własne biznesy internetowe.

Startup School to inicjatywa przedsiębiorcy internetowego Rafała Agnieszczaka. W 2009 roku zorganizował on po raz pierwszy wakacyjne warsztaty przedsiębiorczości, w których uczestniczyli ludzie z całej Polski. Uczestnicy przez trzy miesiące spędzone w Warszawie zdobywali doświadczenie oraz wiedzę potrzebne w tworzeniu podstaw własnego biznesu internetowego. W latach 2009-2012 obyło się pięć dwu- lub trzymiesięcznych edycji warsztatów. Wzięło w nich udział ponad 60 osób, które stworzyły ponad dwadzieścia serwisów, nad którymi naszym wsparciem pracują również po zakończeniu warsztatów. Każda z edycji nich miała nieco odmienny charakter, ale celem wszystkich było jak największe wsparcie przedsiębiorców.W zamian za udziały uczestniczy otrzymali wsparcie związane z tworzeniem zespołu, działaniami strategicznymi i operacyjnymi zespołu, prowadzeniem firmy, dotyczące kwestii prawnych, księgowych i finansowych. W trakcie warsztatów uczestnicy brali również udział w szkoleniach oraz indywidualnych spotkaniach z mentorami.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • kasiadziękujemy za podpisanie
  • Kamil Pędziwiatrwłaśnie podpisał Manifest
  • bartekwitamy na pokładzie
  • Karolina jankowiakwłaśnie dołączył
  • Aleksandra Żukowskadołączył do nas
  • Miguel Angeljest z nami
  • Agnieszka Machaladziękujemy za podpisanie
  • Katarzyna Koszewskawłaśnie podpisał Manifest

3523 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.



Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się