To Reforge

Przekuwamy pomysły w efektywne biznesy

To Reforge to firma budująca od podstaw nowe biznesy (tzw. company builder). Łączy doświadczonych i skutecznych przedsiębiorców oraz oryginalne pomysły na biznes. Stawia na współpracę: tworzy dedykowane zespoły ekspertów i zapewnia przyjazne warunki do rozwoju nowej firmy, jednocześnie ją finansując, dzieląc się swoim know-how oraz rozwijając talenty poszczególnych członków zespołu.
To Reforge tworzą marketingowcy, analitycy biznesowi, programiści, specjaliści obsługi klienta, product managerowie czy business developerzy z międzynarodowym doświadczeniem, którzy obecnie rozwijają i monetyzują wypracowane pomysły w 26 krajach.

To Reforge poszukuje zarówno zespołów z pomysłami na biznes jak również utalentowanych ekspertów, którzy chcieliby rozwijać się przy realizacji innowacyjnych projektów. Szczególnym obszarem zainteresowań Spółki są startupy z obszaru finansów, medycyny, edukacji, rozrywki i technologii przyszłości. Ale dzięki globalnemu doświadczeniu swoich specjalistów, To Reforge jest otwarta na pomysły z różnych dziedzin. Liczy się zespół i koncepcja.
Ci, którzy chcieliby dołączyc do zespołu To Reforge, mogą w każdej chwili wysłać swoją aplikację za pośrednictwem strony internetowej. Natomiast na zepsoły czeka dedykowany im program Concept Hub - tam mogą liczyć na grono ekspertów z różnych dziedzin, którzy przeprowadzą m. in. profesjonalną analizę koncepcji biznesowej, testy konsumenckie i przygotują projekt do rozwoju na rynku globalnym. Udział w programie jest bezpłatny. Najlepsze projekty mają możliwość dalszego rozwoju w ramach spółki To Reforge.
Podstawową zaletą programu jest zaangażowanie zespołu profesjonalistów z różnych dziedzin niezbędnych do zbudowania biznesu, których w innych warunkach trudno jest pozyskać startupom na tak wczesnym etapie rozwoju. W Concept Hub to wszystko dostają już na starcie – tłumaczy Łukasz Krasnopolski, CEO To_Reforge. – Poszukujemy projektów, które mają szansę nie tylko na osiągnięcie skali, ale także na realną monetyzację. Od razu analizujemy je globalnie. Jeśli produkt lub usługa ma potencjał na przykład wyłącznie na rynku azjatyckim czy wręcz konkretnym krajowym, to tam go rozwijamy. Poziom zaawansowania w momencie zgłoszenia nie ma dużego znaczenia.
Zgłoszenia do Concept Hub przyjmowane są stale. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod adresem http://toreforge.com/zglos_projekt/.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • HAN CHENGdziękujemy za podpisanie
  • Andrzej Danilukdołączył do nas
  • Piotr Kochanekjest z nami
  • Marta Proksawłaśnie dołączył
  • Kjell Thorvaldsenwitamy na pokładzie
  • Eric Loughridgewłaśnie podpisał Manifest
  • Aleksandra Michalskadziękujemy za podpisanie
  • Łukasz Jakubiakdołączył do nas

4773 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się