To Reforge

Budujemy trwałe przedsiębiorstwa

To_Reforge to company builder, czyli firma zajmująca się rozwijaniem start-upów. Stworzona została przez doświadczonych przedsiębiorców, młodych, energicznych specjalistów i utalentowanych naukowców.

Zapraszamy do współpracy ludzi, którzy myślą podobnie jak my i podzielają naszą wizję tworzenia przedsiębiorstw przyszłości. Łączymy biznesowe światy online i offline poprzez zakładanie zrównoważonych globalnych firm, które przynoszą ogromne zyski.

Dlaczego powinieneś powierzyć swój projekt właśnie nam?

Aktualnie rozwijamy 10 projektów. Działamy dynamicznie w 14 krajach w Europie i Azji. Jeśli zdecydujesz się dołączyć do naszej rodziny, której celem jest szybki wzrost i rewolucjonizowanie świata biznesu, zyskasz silne wsparcie i obniżysz ryzyko biznesowe związane z samodzielnym budowaniem swojej firmy.

Będziesz mógł liczyć na doradztwo ze strony doświadczonych profesjonalistów, rzetelną realizację projektu na każdym etapie jego rozwoju oraz końcową weryfikację w formie starannie zaprojektowanych testów marketingowych.

Przekujemy Twoje marzenia w stabilne, dochodowe przedsiębiorstwo.

Budujemy biznesy z ludźmi, dla ludzi i dzięki ludziom. Wierzymy, że ich umiejętności i talenty tworzą wartość, której nie da się skopiować, a ich zaangażowanie leży u podstaw wszystkiego, co robimy.

FIRST WHO THAN WHAT
Funkcjonujemy w otoczeniu, gdzie jedyną stałą jest zmiana, dlatego najpierw zapraszamy do zespołu odpowiednich ludzi. Takich, którzy mają potencjał i kompetencje, by w zmiennych warunkach działać efektywnie. Mając taki zespół, wyznaczamy kierunki działania oraz cele, które chcemy osiągnąć.

KULTURA EKSPERYMENTU
Budujemy biznesy zupełnie od podstaw, ale także doskonaląc te, które już działają. Najpierw rozpoznajemy potrzeby, potem szukamy rozwiązań. Staramy się przełamywać schematy, myślimy niekonwencjonalnie, testujemy w różny sposób, korzystamy z metodyki design thinking oraz metodologii lean startup.

ROZWÓJ
W naszej branży ten, kto się nie rozwija, zostaje z tyłu. Rozwój i dzielenie się wiedzą mamy we krwi. Dlatego na co dzień podejmujemy się ambitnych zadań, które często wykraczają poza nasze kompetencje, uczymy się nowych rzeczy, przekraczamy własne granice, nie boimy się popełniać błędów i wciąż doskonalimy swoje umiejętności.

WSPÓŁODPOWIEDZIALNOŚĆ
Tworzymy zgrany team, który ma te same cele i każdy z nas ma na nie wpływ, nieważne jakie stanowisko zajmuje, podstawą działania jest zaufanie. Kierujemy się zasadą, że praca każdego z nas jest cenna, ale w dużym stopniu zależy od efektów pracy innych.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kleczkowskiwitamy na pokładzie
  • Tomaszjest z nami
  • Kaja Kuczynskadziękujemy za podpisanie
  • MOHAN RAJwłaśnie podpisał Manifest
  • Krzysztof Wdołączył do nas
  • Patrycja Stenkawłaśnie dołączył
  • Magda Tomaszewskawitamy na pokładzie
  • Andrius Milinavičiusjest z nami

4564 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się