To Reforge

Budujemy trwałe przedsiębiorstwa

To_Reforge to company builder, czyli firma zajmująca się rozwijaniem start-upów. Stworzona została przez doświadczonych przedsiębiorców, młodych, energicznych specjalistów i utalentowanych naukowców.

Zapraszamy do współpracy ludzi, którzy myślą podobnie jak my i podzielają naszą wizję tworzenia przedsiębiorstw przyszłości. Łączymy biznesowe światy online i offline poprzez zakładanie zrównoważonych globalnych firm, które przynoszą ogromne zyski.

Dlaczego powinieneś powierzyć swój projekt właśnie nam?

Aktualnie rozwijamy 10 projektów. Działamy dynamicznie w 14 krajach w Europie i Azji. Jeśli zdecydujesz się dołączyć do naszej rodziny, której celem jest szybki wzrost i rewolucjonizowanie świata biznesu, zyskasz silne wsparcie i obniżysz ryzyko biznesowe związane z samodzielnym budowaniem swojej firmy.

Będziesz mógł liczyć na doradztwo ze strony doświadczonych profesjonalistów, rzetelną realizację projektu na każdym etapie jego rozwoju oraz końcową weryfikację w formie starannie zaprojektowanych testów marketingowych.

Przekujemy Twoje marzenia w stabilne, dochodowe przedsiębiorstwo.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Serhii Lebedyndołączył do nas
  • Agatajest z nami
  • Kristína Puškášováwitamy na pokładzie
  • Kristina Puškášováwłaśnie dołączył
  • Ivan Filuswłaśnie podpisał Manifest
  • Ivan Filusdziękujemy za podpisanie
  • Kacper Grzesiakdołączył do nas
  • Misiajest z nami

2555 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się