WAW.ac

Warszawski Akcelerator dla Startupów Technologicznych

Zadaniem publicznym, które realizujemy w ramach umowy z m.st. Warszawa (instytucja finansująca niniejszy program), jest przeprowadzenie pilotażowego programu akceleracji innowacyjnych i skalowalnych przedsięwzięć. Program adresowany jest do przedsiębiorców MŚP z rejonu Warszawy. Program podzielony jest na dwa etapy praktycznych warsztatów merytorycznych, które poprzedzone są rekrutacją do 2 sierpnia br i zakończone w październiku Demo Day dla inwestorów i klientów. W zgłoszeniach preferujemy startupy z rozwiązaniami z dziedziny life science, technologii materiałowych, optoelektroniki, energii, IT i mobile. Nie ograniczamy się wyłącznie do wymienionych, ale w tym właśnie zakresie nasi mentorzy i partnerzy mają największe doświadczenie. Do każdej firmy podchodzimy indywidualnie i chcemy, aby udział w programie był dla założycieli możliwie najbardziej efektywny.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Marcin Żurowiczdołączył do nas
  • Bartłomiej Kudełkawitamy na pokładzie
  • Kashif Naeemwłaśnie podpisał Manifest
  • Piotr Poddębniakdziękujemy za podpisanie
  • Grzegorz Rejowskiwłaśnie dołączył
  • Rafał Froniajest z nami
  • Mikołaj Roszakdołączył do nas
  • Gultekin cirikwitamy na pokładzie

4673 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się