Xevin Young Zone

Twoje pomysły, nasza wiedza.

Xevin Young Zone – jest organizacją powołaną przez fundusz Xevin Investments w celu kreowania postaw przedsiębiorczych wśród młodych ludzi.

Xevin Young Zone jest miejscem zmieniającym sposób myślenia młodych ludzi, kreując ich na przyszłych przedsiębiorców. Chcemy budować świadomą przedsiębiorczość wśród studentów i absolwentów. Być wsparciem od momentu burzy mózgów nad pomysłem, po realizację produktu, prowadzenia e-marketingu, zdobywania finansowania, a kończąc na doradztwie w zakresie zarządzania zespołem. Xevin Young Zone należy do grupy Xevin, która aktywnie działa na rynku venture capital, inwestując kapitał do 2 mln zł w projekt. Do tej pory grupa zrealizowała 40 inwestycji w projekty internetowe oraz 8 wyjść kapitałowych. Nasze portfolio tworzą spółki z dziedzin: IT, Advertising, Lead Generation, eCommerce i SaaS. Jeżeli potrzebujesz wsparcia po prostu zgłoś się do nas.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mariusz Lachwłaśnie dołączył
  • Joanna Mariadziękujemy za podpisanie
  • Andrii Kurhanskyijest z nami
  • Grzegorz Milczarekwłaśnie podpisał Manifest
  • Ewelina Olszewskadołączył do nas
  • Bartosz Liszkowskiwitamy na pokładzie
  • Dawid Kwaśnicawłaśnie dołączył
  • Aleksandra Szulcdziękujemy za podpisanie

4648 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się