Powrót

Bucki i Kozieł wspólnie dla Chivas The Venture


18 października 2017

Brak komentarzy

Po raz pierwszy Piotr Bucki i Kamil Kozieł połączą swoją wiedzę i doświadczenie, aby wyszkolić dziesięciu półfinalistów Chivas The Venture, czyli najbardziej prestiżowego konkursu dla startupów odpowiedzialnych społecznie. Rekrutacja trwa tylko do 31 października, a poza wiedzą i networkingiem na międzynarodowego zwycięzcę czeka szansa na zgarnięcie dużej sumy z puli wynoszącej aż milion dolarów!

Piotr Bucki jest doskonale znany w środowisku startupowym jako trener od zwycięskich pitchy. Z kolei Kamil Kozieł w ostatnich miesiącach zasłynął z przygotowywania i poprawiania zwycięskich prezentacji, jak np. z konferencji “I love marketing”. I to właśnie na tej konferencji Bucki i Kozieł wspólnie pojawili się na scenie i wygłosili prezentację, która podbiła serca widowni zdobywając pierwsze miejsce na podium.

Marcin Zalewski, Chivas The Venture – “Jedną z wartości marki Chivas Regal jest chęć pracy z najlepszymi oraz czerpania od nich wiedzy. Życzeniem wielu z naszych dotychczasowych finalistów  była możliwość uczestniczenia w warsztatach, prowadzonych przez Piotra Buckiego. Dlatego w tym roku postanowiliśmy wydłużyć warsztaty aż do dwóch dni i zaprosić szeroką gamę wykładowców, którzy przekażą swoją wiedzę półfinalistom tegorocznej polskiej edycji Chivas The Venture”.

22635287_10155038644364607_1256605730_n

Startup odpowiedzialny społeczny? Tak! Często przy zakładaniu biznesu niektórzy nawet nie zdają sobie sprawy, jak wiele pożytecznego robią dla innych i jak dla znaczącej liczby potencjalnych osób może przynieść to korzyść. Doskonałym przykładem są dotychczasowi polscy zwycięzcy Chivas The Venture. Tak jak choćby Migam.org, czyli startup, który opracował aplikację pomagającą Głuchym łatwiej funkcjonować w przestrzeni publicznej czy finalista z 2017 roku – Nexbio – firma poszukująca sposobów na ograniczenie stosowania pestycydów w rolnictwie, co korzystnie wpływa zarówno na środowisko naturalne, jak i na żywność.

[Aplikuj do Chivas Venture]

Jeśli Twój startup może zmienić czyjeś życie na lepsze, poprawia jego jakość, przyspieszyć rehabilitację osób po chorobie lub wypadku, poważnie zastanów się nad zgłoszeniem swojego startupu do Chivas The Venture.

  • 10 najlepszych projektów z Polski otrzyma zaproszenie na 2-dniowe warsztaty z Piotrem Buckim, Kamilem Koziełem Agnieszka Maciejewską, Agnieszką Lewandowską i Agnieszką Osytek.
  • 5 najlepszych zakwalifikuje się do finału Chivas The Venture, w czasie którego otrzyma szansę zaprezentowania się przed członkami Jury, w skład którego wejdą m.in jeden z najsłynniejszych sportowców w historii Polski – Mariusz Czerkawski czy znany przedsiębiorca, twórca firmy Bakalland – Marian Owerko.
  • Zwycięzca polskiej edycji Chivas The Venture weźmie udział w globalnym programie akceleracyjnym, który organizowany jest we współpracy z  Uniwersytetem w Oksfordzie
  • Zwycięzca polskiej edycji Chivas The Venture powalczy także w globalnym finale konkursu o pieniądze, z puli nagród wynoszącej aż milion dolarów! Finał Chivas The Venture odbędzie się wiosną przyszłego roku w jednym z największych miast w Europie.

[Aplikuj do Chivas Venture]

Komentarze Dodaj komentarz Anuluj

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Dodaj komentarz za pomocą formularza powyżej