Powrót

Chcesz pokazać swój startup na SXSW 2018? Jest szansa!


29 listopada 2017

Brak komentarzy

Instytut Adama Mickiewicza oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizują polskie stoisko podczas SXSW 2018, największego i najstarszego wydarzenia startupowo-muzyczno-filmowego na świecie. SXSW (czytaj: South by Southwest) odbędzie się 9-18 marca 2018, w Austin, w Texasie. Fundacja Startup Poland odpowiada za proces rekrutacji sześciu polskich startupów, które będą mogły wystawić się w ramach stoiska Polski podczas SXSW Trade Show.

Zasady w skrócie:

Wypełnij formularz aplikacyjny poniżej. Spośród wszystkich zgłoszeń kapituła składająca się z przedstawicieli Startup Poland, IAM i PAIHu wybierze sześć startupów, które wystawią się na stoisku Polski podczas Trade Show. Kryteria, które weźmiemy pod uwagę to: różnorodność produktów w finałowej szóstce, gotowość do podbijania międzynarodowych rynków, etap rozwoju i szeroko pojęty wow factor.

APLIKUJ TUTAJ» 

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie do 12 grudnia 2017!

Uwaga #1: 
Startupy są indywidualnie odpowiedzialne za koszty przelotu oraz zakwaterowania. Koszt organizacji pawilonu, wejściówki na SXSW dla jednego przedstawiciela (825 USD) oraz najmu przestrzeni pokrywa IAM i PAIH.

Uwaga #2:
Konferencja SXSW jest objęta
programem wsparcia eksportu dla branży IT/ICT prowadzonym przez PARP. Warto więc dowiadywać się tamże o możliwości dofinansowania dodatkowych kosztów.

Na SXSW do tej pory wystawiały się m.in. takie polskie firmy tech: Booke, Blast Lab, Cityglobe, Filmaster, HiProMine, Scubaphone, Spendolater, Espeo Software, 10Clouds, PromoTraffic. Mamy więc know-how w ekosystemie, by znów tam zaistnieć. A tutaj przeczytacie garść przemyśleń o SXSW Borysa Musielaka, założyciela Filmastera i przewodniczącego Rady Startup Poland.

Komentarze Dodaj komentarz Anuluj

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Dodaj komentarz za pomocą formularza powyżej