ALEJE.IT

Konferencje IT

ALEJE.IT – największy częstochowska konferencja dla środowisk związanych z branżą IT, marketingu i e-commerce

Pomysłodawcą, twórcą i organizatorem ALEJE.IT jest Robert Majer (Kropla Wyobraźni, wszystkopr). Dostrzegając wielką pustkę, jaka panowała w dziedzinie integracji wspomnianych branż na terenie Częstochowy, postanowił wraz z kilkorgiem znajomych, zorganizować pierwsze wydarzenie tego typu, które odbyło się 17.10.2012. Skutek był lepszy od zamierzonego – olbrzymia praca nie tylko nie poszła na marne, ale zaowocowała salą konferencyjną Częstochowskiego Parku Technologicznego pełną zaciekawionych osób i to nie tylko ze świata IT oraz marketingu. W każdym dniu prelekcji sala pękała w szwach, gdyż całkowicie za darmo można było posłuchać, i zobaczyć rzeczy o które próżno na uczelniach lub w szeroko pojmowanym Internecie. Swoje tajemnice wyjawiali specjaliści-praktycy z wymienionych już na wstępie branż: ucząc, radząc i dyskutując ze słuchaczami.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • mag domwłaśnie dołączył
  • Aneta Andrzejczykdołączył do nas
  • Ren tandziękujemy za podpisanie
  • MARCIN HARLAjest z nami
  • Jakob Frickewitamy na pokładzie
  • Yang Yangwłaśnie podpisał Manifest
  • jefddwłaśnie dołączył
  • Slawomir Gleboczykdołączył do nas

4217 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się