innowacyjna księgowość

Spółka nasza działa od 2011 roku w dziedzinie doradztwa gospodarczego. Nasz zespół posiada doświadczenie w wielu branżach - nasi specjaliści to księgowi z doświadczeniem ponad 20 letnim, którzy pracowali w branży usługowej, budowlanej, produkcji a także w handlu. Księgowość jakiejkolwiek jednostki nie stanowi dla nas problemu. Członkowie naszego zespołu posiadają doświadcznie również na rynku giełdowym oraz w pracy jako członek rad nadzorczych. Nasza dotychczasowa działalność skupia się przede wszystkim na doradztwie podmiotom gospodarczym w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansownia w tym kredytów inwestycyjnych. Jesteśmy autorem wielu biznesplanów i studiów wykonalności do projektów inwestycyjnych o wartości przekraczającej 50 mln zł. Ponadto uczestniczyliśmy w projektach wprowadzających na parkiet New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie jako podmiot doradczy dla kilku firm i przygotowywaliśmy wieloletnie prospektywne analizy finansowe dla podmiotów emitujących akcje lub obligacje korporacyjne.

Tax Care to zespół 110 biur rachunkowych w całej Polsce i około 220 księgowych i 21 kadrowych oraz 65000 klientów. Nasi doradcy i księgowi są do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku i zapewniają zawsze skuteczną pomoc w sprawach księgowych

Zapewniamy dostęp do nowoczesnych rozwiązań Tax Care
Wygodny i przyjazny system księgowości online zapewnia:
* podgląd wszystkich transakcji
* gotowe raporty finansowe
* integrację z kontem bankowym
* usługi szybkich płatności
* program do fakturowania połączony online z księgowością

Skorzystaj z demo : http://demo.taxcare.pl/

Ponadto oferujemy największy w Polsce wybór produktów finansowych dopasowanych do potrzeb klienta :
* kredyty firmowe
* leasing
* faktoring
* kredyty gotówkowe
* kredyty hipoteczne
* ubezpieczenia
* rachunki bankowe
Przygotowujemy pełną dokumentację kredytową wraz z wnioskami kredytowymi i przygotowaniem biznesplanów do projektów

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Marcin Żurowiczdołączył do nas
  • Bartłomiej Kudełkawłaśnie dołączył
  • Kashif Naeemwitamy na pokładzie
  • Piotr Poddębniakjest z nami
  • Grzegorz Rejowskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Rafał Froniadziękujemy za podpisanie
  • Mikołaj Roszakdołączył do nas
  • Gultekin cirikwłaśnie dołączył

4673 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się