Challengerocket

Społeczność hackerów

Hackathony i kreatywne wyzwania IT

Innowacyjna platforma IT organizująca najlepsze hackathony w Europie! ChallengeRocket.com to pierwsza platforma w Europie, w ramach której firmy i organizacje angażują uzdolnionych ludzi w proces współtworzenia swoich produktów i usług oraz pozyskują inspiracje na innowacyjne rozwiązania aplikacyjne. Platforma skupia kreatywnych ludzi, programistów, miłośników nowych technologii oraz kreuje przestrzeń do tworzenia użytecznych rozwiązań na potrzeby biznesu i sfery publicznej. W ramach ChallengeRocket.com organizowane są ambitne wydarzenia informatyczne w formie hackathonów (online i stacjonarnych). Użytkownicy otrzymują możliwość wygrania wartościowych nagród i promocji własnej osoby.

ChallengeRocket.com to platforma, która skupia kreatywnych ludzi, programistów, miłośników nowych technologii, którzy mają okazję brać udział w hackathonach i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. W naszej społeczności kreujemy przestrzeń do tworzenia użytecznych rozwiązań na potrzeby biznesu i sfery publicznej.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mariusz Lachwłaśnie dołączył
  • Joanna Mariajest z nami
  • Andrii Kurhanskyidziękujemy za podpisanie
  • Grzegorz Milczarekwłaśnie podpisał Manifest
  • Ewelina Olszewskadołączył do nas
  • Bartosz Liszkowskiwitamy na pokładzie
  • Dawid Kwaśnicawłaśnie dołączył
  • Aleksandra Szulcjest z nami

4648 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się