investin-sp-z-o-o

Spotkania i warsztaty

Partner w obszarze doradztwa i szkoleń

Rozwijamy i finansujemy zaawansowane technologie, poprzez doradztwo biznesowe w obszarze globalnego rynku innowacji, programy akceleracji start-upów oraz inwestycje Venture Capital.

Grupa INVESTIN rozwija i finansuje zaawansowane technologie, poprzez doradztwo biznesowe w obszarze globalnego rynku innowacji, programy akceleracji start-upów oraz inwestycje Venture Capital. Zdywersyfikowana działalność oraz sięgające 2002 roku doświadczenie w zakresie doradztwa biznesowego, akceleracji i finansowania, zapewniają odpowiednie możliwości i kompetencje do rozwijania innowacyjnych przedsięwzięć oraz pozyskiwania najlepszych technologii.

Doradca na globalnym rynku innowacji

W ramach świadczonych usług komercyjnych Grupa INVESTIN wspiera przedsiębiorstwa, uczelnie wyższe, instytuty badawcze i instytucje otoczenia biznesu w obszarze internacjonalizacji, działalności B+R oraz transferu
i komercjalizacji technologii. Wnosimy istotną wartość dodaną w strategiczne procesy rozwojowe.

W toku 15 lat intensywnej działalności zbudowaliśmy bogate portfolio partnerów poparte szerokimi referencjami. Współpracując z licznym gronem ekspertów, rzeczników patentowych, analityków i konsultantów kompleksowo doradzamy i szkolimy w zakresie rozwoju i komercjalizacji innowacji, w tym: strategii internacjonalizacji, planów rozwoju eksportu, wyceny wyników prac badawczo-rozwojowych, ochrony własności intelektualnej, rynkowych analiz technologii, projektowania ścieżek komercjalizacji, oceny aspektów prawnych i podatkowych.

Partner szkoleniowy z obszaru komercjalizacji

Grupa INVESTIN jest twórcą i właścicielem Akademii Komercjalizacji® – pierwszego na polskim rynku kompleksowego cyklu szkoleniowo-warsztatowego dostarczającego wiedzę, narzędzia i umiejętności niezbędne w procesie skutecznej komercjalizacji zaawansowanych technologii firmom, instytucjom i klientom indywidualnym. Akademia składa się z 8 komplementarnych bloków tematycznych: zarządzanie innowacjami, prawo w procesie komercjalizacji, inwestycje B+R i podatki, własność intelektualna i przemysłowa, potencjał komercyjny projektu, rozwój biznesu technologicznego, technologia i jej zastosowania, finansowanie innowacji.

Akcelerator nowych technologii

Portfolio Grupy INVESTIN obejmuje innowacyjne projekty oparte o wyniki prac B+R, mocną własność intelektualną i/lub unikalny know-how branżowy, takie jak m.in: oprogramowanie do zdalnego monitorowania badań klinicznych, recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego i system automatycznej elektronicznej windykacji wierzytelności.

Fundusz Venture Capital w organizacji

Realizując strategię rozwoju, Grupa INVESTIN przygotowuje do uruchomienia fundusze Venture Capital, w tym duży cross-sektorowy wehikuł inwestycyjny a także fundusze zalążkowe adresowane do konkretnych branż i sektorów gospodarki, takich jak: technologie materiałowe, zasoby naturalne i energia, technologie informacyjne i komunikacyjne, technologie bezpieczeństwa i podwójnego zastosowania oraz obszar ochrony zdrowia i urządzeń medycznych.

Ekosystem Grupy INESTIN uzupełnia Fundacja Zaawansowanych Technologii, twórca programu E(x)plory – unikalnej inicjatywy kreującej i promującej kulturę naukową oraz innowacje w Polsce i na świecie.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Laura Monikowskawłaśnie podpisał Manifest
  • elinadołączył do nas
  • Dominika Kaczanjest z nami
  • Daniel Krysztofiakdziękujemy za podpisanie
  • Csongor Biáswitamy na pokładzie
  • Artur Sushawłaśnie dołączył
  • Marcin Danieckiwłaśnie podpisał Manifest
  • Victoriadołączył do nas

4716 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się