cloud computing, VCE, vBlock, EMC Isilion, wirtualizacja, big data, Hadoop

Pierwsze takie spotkanie w Opolu! Capgemini zaprasza na IT T@lk #Cloud computing.
Jeśli pojęcie wirtualizacji brzmi dla Ciebie znajomo i chcesz poznać case study powstawania nowej infrastruktury oraz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach VCE vBlock i EMC Isilion – to spotkanie jest dla Ciebie. Przyjdź 26 października (środa) do PUBu Szara Willa w Opolu. Start o godzinie 18:00.
Poza ciekawymi panelami dyskusyjnymi, na uczestników czeka poczęstunek oraz branżowy networking.
Więcej szczegółów znajdziesz na stronie: https://www.pl.capgemini.com/it-tlk-capgemini

Agenda:

I Blok: Wirtualizacja dziś i jutro. Łukasz wprowadzi uczestników w świat wirtualizacji, przedstawi jej rozwój na przykładzie naszych doświadczeń. Opowie o tym, gdzie jesteśmy dziś, jakie są nasze plany na przyszłość i jakie są trendy w tym środowisku.
II Blok: Standadrowy nowy sait – problemy zwiazane z tworzeniem nowego datacenter Krzysiek przedstawi co tak naprade kryje sie pod zdaniem – Trzeba zbudować nowy sajt.. taki standardowy… jak zawsze – i jakie wyzwania to przed nami stawia. Będzie to case study powstawania nowej infrastruktury przy zmieniających sie założeniach początkowych i rozwiązywania problemów z tym związanych.
III Blok: VCE vBlock i EMC Isilon – wykorzystanie infrastruktury kowergentnej na przykładzie projektu Big Data Mateusz zaprezentuje wprowadzenie do rozwiązań VCE vBlock i EMC Isilon oraz ich zastosowanie na przykładzie projektu świadczącego usługę Big Data Lake (Hadoop).
Prelegenci: Łukasz Warchoł; Mateusz Stępień; Krzysztof Podobiński

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • HAN CHENGjest z nami
  • Andrzej Danilukdołączył do nas
  • Piotr Kochanekwłaśnie podpisał Manifest
  • Marta Proksawitamy na pokładzie
  • Kjell Thorvaldsenwłaśnie dołączył
  • Eric Loughridgedziękujemy za podpisanie
  • Aleksandra Michalskajest z nami
  • Łukasz Jakubiakdołączył do nas

4773 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się