LubCamp to nieformalne, darmowe oraz cykliczne spotkania osób związanych z szeroko pojętą branżą IT, mediami, PR i biznesem.

Lubelski barcamp to ludzie otwarci na integrację branży IT i środowisk pokrewnych, wymianę doświadczeń i zdobywanie nowych znajomości. To co wyróżnia spotkania typu barcamp od konferencji poświęconych Internetowi to przede wszystkim nieformalny, otwarty i interaktywny charakter oraz brak wyraźnego podziału na prezentujących i słuchaczy. Uczestnicy są zachęcani do zadawania pytań podczas prezentacji oraz prezentowania własnych wniosków i przemyśleń. Prezentacje przedstawiane podczas spotkań barcampowych mają zwykle formę analizy przypadku konkretnego przedsięwzięcia internetowego i dość często stanowią cenne źródło informacji dla tych uczestników, którzy noszą się z zamiarem uruchomienia internetowego start-up'a. Ważnym elementem spotkań jest czas po prezentacjach, kiedy w luźnej, klubowej atmosferze wszyscy uczestnicy mogą się bliżej poznać i porozmawiać nie tylko o IT.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Iwona D.właśnie podpisał Manifest
  • Julia Giffordjest z nami
  • Łukasz Łozińskiwłaśnie dołączył
  • Arek Andrzejewskiwitamy na pokładzie
  • Agnieszka Żukowskadziękujemy za podpisanie
  • Piotr Staneradołączył do nas
  • Man Leewłaśnie podpisał Manifest
  • Iana Kaskojest z nami

4530 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się