PLUG – Polish Tech Link

Spotkania

Misją PLUGa jest łączenie i inspirowanie liderów polskich technologii na świecie.

Polish Tech Link zostało założone w 2014. Obecnie jest najważniejszą organizacją w branży nowych technologii pośród polskiej emigracji w Wielkiej Brytanii i prawdopodobnie najszybciej rozwijającą się siecią polskich spotkań technologicznych.

PLUG wystartował w 2014 roku w Londynie, jako jednorazowy event dla technologicznej społeczności Polaków w Wielkiej Brytanii. Bardzo szybko ewoluował w cykliczne spotkanie, na którym co miesiąc pojawia się około 100 osób, związanych z branżą startupową.

Dwukrotnie organizowaliśmy konferencję Polish Tech Day, która na ten moment jest największą konferencją o polskich technologiach poza naszymi granicami, a także Pitch To London - konkurs dla startupów, umożliwiający im występ przed inwestorami z Wielkiej Brytanii.

W 2016 uczyniliśmy kolejny krok - pod marką PLUG zrzeszamy społeczności w miastach na całym świecie. Naszym celem jest uwolnienie potencjału drzemiącego w Polakach poprzez łączenie, inspirowanie, edukowanie i promowanie liderów polskich społeczności technologicznych na całym świecie.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • mag domdziękujemy za podpisanie
  • Aneta Andrzejczykwłaśnie podpisał Manifest
  • Ren tanwitamy na pokładzie
  • MARCIN HARLAwłaśnie dołączył
  • Jakob Frickejest z nami
  • Yang Yangdołączył do nas
  • jefdddziękujemy za podpisanie
  • Slawomir Gleboczykwłaśnie podpisał Manifest

4217 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się