We help startups get better, faster.

TechHub jest unikalnym środowiskiem, które daje możliwość dynamicznego rozwoju technologicznym startupom. Tworzymy międzynarodową sieć przedsiębiorców o profilu technologicznym - ludzi o podobnych zainteresowaniach i celach - udostępniając im miejsca w których mogą się spotykać, współpracować, networkować, uczyć, jak również spędzać przyjemnie czas. Wierzymy, że grupa dobrze dobranych osób może tworzyć wielkie rzeczy.

TechHub jest globalną społecznością przedsiębiorców i startupów technologicznych. Współpracujemy z ponad 750 firmami na całym świecie, pomagając się im rozwijać. Jesteśmy obecni w Warszawie, Londynie, Madrycie, Swansea, Rydze, Bukareszcie i Bangalore. Jesteśmy również partnerami “Google for Entrepreneurs”.

Dokładamy wszelkich starań, aby zrozumieć potrzeby startupów na wszystkich etapach ich rozwoju. Nasz program wsparcia umożliwia przedsiębiorcom naukę, poznawanie inwestorów, testowanie pomysłów oraz współpracę wewnątrzspołecznościową. Oferujemy także fizyczną przestrzeń roboczą, dostęp do wifi, drukarki, skanera, kawy itp. Zapraszamy do poznania naszej społeczności!

Sieć TechHub pozwala członkom pracować mądrzej, rozwijać się szybciej i zwiększyć szanse na sukces ich startupów.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • mag domwitamy na pokładzie
  • Aneta Andrzejczykjest z nami
  • Ren tanwłaśnie dołączył
  • MARCIN HARLAdołączył do nas
  • Jakob Frickewłaśnie podpisał Manifest
  • Yang Yangdziękujemy za podpisanie
  • jefddwitamy na pokładzie
  • Slawomir Gleboczykjest z nami

4217 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się