Powrót

Czy słyszycie ten bit?


15 czerwca 2015

Brak komentarzy

Z pozoru trzy odrębne dziedziny – technologia, startup, muzyka – zostaną połączone w tym roku pod hasłem festiwalu Bitspiration już po raz czwarty. W dniach 22-23 czerwca 2015 miłośnicy zarówno tych komputerowych bitów, jak i beatów muzycznych będą mogli spotkać się i połączyć swoje siły w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. To egzotyczne połączenie odrębnych dziedzin może zaowocować rewolucyjnymi pomysłami i projektami w kreatywnych środowiskach technologii, startupów oraz muzyki.

Bitspiration

Konferencja adresowana jest do przedsiębiorców internetowych, specjalistów IT, inwestorów, trendsetterów, a także do dziennikarzy oraz managerów muzycznych. Bitspiration już od czterech lat przyciąga przedstawicieli największych firm świata nowych technologii i startupów, dając niepowtarzalną okazję do ich osobistego poznania i korzystania z ich doświadczenia. Festiwal systematycznie przyczynia się do rozwoju wiedzy, powstawania nowych biznesów, zdobywania środków na rozwój firm oraz, co najbardziej istotne – do zawarcia cennych znajomości i znalezienia współpracowników.

0621_Bitspiration2013-2

Poprzednie edycje Bitspiration obfitowały w cykl cennych prelekcji, podczas których swoim doświadczeniem dzielili się m.in. przedstawiciele Google, Youtube, Napster, Microsoft, Spotify i wielu innych przykuwając tym samym uwagę światowych mediów technologicznych- m.in. TechCrunch i tech.eu. Tegoroczna edycja konferencji zaskoczy wszystkich jeszcze bardziej nowatorską formą i odświeżonym programem. W tym roku środowisko internetowe połączy się z branżą muzyczną, by wspólnie omówić problemy muzyków, z jakimi zmagają się na skutek rozwoju nowych technologii.

Oprócz merytorycznej oprawy i uczestnictwa w cennych wykładach, będzie możliwość zabawy i integracji podczas koncertów popularnych zespołów. Bitspiration 2015 ponowanie ugości międzynarodowe sławy branży technologicznej takie jak Mateusz Kusznierewicz (olimpijczyk oraz założyciel ZOOM.ME), Marvin Liao (Partner w ponad 500 startupach) czy Keith Teare (założyciel just.me, co-founder of TechCrunch).

Madaj Krzych KowalczykBistpiration Kusznierewicz

My w Startup Poland też poczuliśmy ten bit (lub beat :)) i we wtorek 23 czerwca organizujemy poranny blok  10.00-12.30 How to build a successful startup ecosystem in Europe?

Nasi goście opowiadać nam będą o budowaniu ekosystemu dla startupów oraz będą dzielić się swoimi doświadczeniami z różnych części Europy. A jest czym, bo Kumardev Chatterjee to założyciel European Young Innnovators Forum w Brukseli, Sigrid Johannisse jest dyrektorem Startup Delta w Holandii, dr Saul Reichman – wiceprezesem izraelskiego Challenge Fund, Markus Schranner prowadzi Startup Germany, Mari Vavulski jest szefową Startup Estonia, a Guy Levin to CEO Coadec z Wielkiej Brytanii.

Bierzcie słuchawki i komputery i wsłuchajcie się w bity festiwalowe Bitspiration razem z nami! Do zobaczenia!

Komentarze Dodaj komentarz Anuluj

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Dodaj komentarz za pomocą formularza powyżej