Startup School

Zróbmy razem biznes.

Od 2009 roku pomagamy początkującym przedsiębiorcom stworzyć ich własne biznesy internetowe.

Startup School to inicjatywa przedsiębiorcy internetowego Rafała Agnieszczaka. W 2009 roku zorganizował on po raz pierwszy wakacyjne warsztaty przedsiębiorczości, w których uczestniczyli ludzie z całej Polski. Uczestnicy przez trzy miesiące spędzone w Warszawie zdobywali doświadczenie oraz wiedzę potrzebne w tworzeniu podstaw własnego biznesu internetowego. W latach 2009-2012 obyło się pięć dwu- lub trzymiesięcznych edycji warsztatów. Wzięło w nich udział ponad 60 osób, które stworzyły ponad dwadzieścia serwisów, nad którymi naszym wsparciem pracują również po zakończeniu warsztatów. Każda z edycji nich miała nieco odmienny charakter, ale celem wszystkich było jak największe wsparcie przedsiębiorców.W zamian za udziały uczestniczy otrzymali wsparcie związane z tworzeniem zespołu, działaniami strategicznymi i operacyjnymi zespołu, prowadzeniem firmy, dotyczące kwestii prawnych, księgowych i finansowych. W trakcie warsztatów uczestnicy brali również udział w szkoleniach oraz indywidualnych spotkaniach z mentorami.

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • mag domwelcome on board
  • Aneta Andrzejczykjoined us
  • Ren tanthanks for sign off
  • MARCIN HARLAhas just joined
  • Jakob Frickejust signed the Manifesto
  • Yang Yangis with us
  • jefddwelcome on board
  • Slawomir Gleboczykjoined us

4217 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się