Xevin Young Zone

Twoje pomysły, nasza wiedza.

Xevin Young Zone – jest organizacją powołaną przez fundusz Xevin Investments w celu kreowania postaw przedsiębiorczych wśród młodych ludzi.

Xevin Young Zone jest miejscem zmieniającym sposób myślenia młodych ludzi, kreując ich na przyszłych przedsiębiorców. Chcemy budować świadomą przedsiębiorczość wśród studentów i absolwentów. Być wsparciem od momentu burzy mózgów nad pomysłem, po realizację produktu, prowadzenia e-marketingu, zdobywania finansowania, a kończąc na doradztwie w zakresie zarządzania zespołem. Xevin Young Zone należy do grupy Xevin, która aktywnie działa na rynku venture capital, inwestując kapitał do 2 mln zł w projekt. Do tej pory grupa zrealizowała 40 inwestycji w projekty internetowe oraz 8 wyjść kapitałowych. Nasze portfolio tworzą spółki z dziedzin: IT, Advertising, Lead Generation, eCommerce i SaaS. Jeżeli potrzebujesz wsparcia po prostu zgłoś się do nas.

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Dan Abitbolwelcome on board
  • Aya Eshdathas just joined
  • Anna Penderjust signed the Manifesto
  • Aleksandra Kruczykjoined us
  • Justyna Saganthanks for sign off
  • Daniel Grabskiis with us
  • Gabriel Wołosewiczwelcome on board
  • Michał Haneckihas just joined

3844 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się