ALEJE.IT

IT conferences

ALEJE.IT – największy częstochowska konferencja dla środowisk związanych z branżą IT, marketingu i e-commerce

Pomysłodawcą, twórcą i organizatorem ALEJE.IT jest Robert Majer (Kropla Wyobraźni, wszystkopr). Dostrzegając wielką pustkę, jaka panowała w dziedzinie integracji wspomnianych branż na terenie Częstochowy, postanowił wraz z kilkorgiem znajomych, zorganizować pierwsze wydarzenie tego typu, które odbyło się 17.10.2012. Skutek był lepszy od zamierzonego – olbrzymia praca nie tylko nie poszła na marne, ale zaowocowała salą konferencyjną Częstochowskiego Parku Technologicznego pełną zaciekawionych osób i to nie tylko ze świata IT oraz marketingu. W każdym dniu prelekcji sala pękała w szwach, gdyż całkowicie za darmo można było posłuchać, i zobaczyć rzeczy o które próżno na uczelniach lub w szeroko pojmowanym Internecie. Swoje tajemnice wyjawiali specjaliści-praktycy z wymienionych już na wstępie branż: ucząc, radząc i dyskutując ze słuchaczami.

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • mag domhas just joined
  • Aneta Andrzejczykjust signed the Manifesto
  • Ren tanis with us
  • MARCIN HARLAthanks for sign off
  • Jakob Frickejoined us
  • Yang Yangwelcome on board
  • jefddhas just joined
  • Slawomir Gleboczykjust signed the Manifesto

4217 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się