Innovation Forum Krakow

Startup community

Globalna sieć

Innovation Forum Krakow to organizacja budująca wspólną przestrzeń dla ludzi ze środowisk akademickich, przemysłu, biznesu i polityki w sektorach energetyki i nauk o życiu. Celem IFKrakow jest zbudowanie multidyscyplinarnego otoczenia, które sprzyjałoby spotkaniom, wymianie doświadczenia, innowacyjności.

Innovation Forum Krakow jest jednym z 15 oddziałów międzynarodowej organizacji pracującej w 9 krajach na 3 kontynentach, w takich miejscach jak: Barcelona, ​​Cambridge, Kopenhaga, Kraków, Edynburg, Hong Kong, Lozanna, Londyn (KCI, Imperial, UCL), Manchester, Nowy York, Oxford, Tokio, Monachium.

Wizją Innovation Forum Krakow jest wsparcie, promocja i rozwijanie innowacyjnych technologii z sektorów technologicznych, energetyki, nauk o życiu w Polsce.

Naszą misją jest:
● Poprawienie interakcji pomiędzy naukowcami, przedstawicielami przemysłu, inwestorami i decydentami w celu ułatwienia komercjalizacji własności intelektualnej w środowisku akademickim.
● Wspieranie rozwoju start-upów, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez dostęp do naszej globalnej sieci firm, inwestorów i wysoko wykwalifikowanych pracowników.
● Wspieranie rozwoju start-upów, małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce poprzez dostarczanie wysokiej jakości usług za pośrednictwem naszych projektów.
● Wspieranie naukowców zainteresowanych rozwijaniem konkretnych umiejętności i wiedzy poprzez nasze warsztaty, seminaria i inne.
● Stymulowanie zmian kultury pracy na uczelniach poprzez wspieranie takich zmian na najniższych szczeblach.

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Marcin Żurowiczhas just joined
  • Bartłomiej Kudełkais with us
  • Kashif Naeemjoined us
  • Piotr Poddębniakwelcome on board
  • Grzegorz Rejowskijust signed the Manifesto
  • Rafał Froniathanks for sign off
  • Mikołaj Roszakhas just joined
  • Gultekin cirikis with us

4673 people have signed the Declaration

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się