COLAB

Elastyczne biuro: coworking w Krakowie. Dołącz do społeczności technologiczno-biznesowej i pracuj efektywniej. Budujemy biuro bez rozproszeń gdzie możesz skupić się na swoim produkcie i rozmowie z klientami. Wiemy, że małe firmy nie potrafią przewidzieć swojego rozwoju dlatego możesz wynająć biuro na teraz i później zmienić kiedy będzie Ci ono potrzebne.

COLAB jest to miejsce dla społeczności, gdzie małe zespoły moga się rozwijać a innowatorzy moga znaleźć nowe wyzwania. Kuchnia i szybka kawa to świetna okazja do poznania nowych ludzi i rozwinięcia swojej profesjonalnej sieci kontaktów, a biuro wolne od rozproszeń pozwala być bardziej produktywnym. Tworzymy platformę gdzie każdy programista, designer, marketer, sprzedawca i przedsiębiorca znajdzie możliwość rozwoju. Jesteśmy głownie skupieni nafirmach technologicznych, ale każdy innowator lub nowoczesna firma skorzysta ze współpracy z nami.

http://colab.pl/

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Mayur Paghadaljust signed the Manifesto
  • Jan J.is with us
  • Tomasz Leśniczakhas just joined
  • Iwona D.welcome on board
  • Julia Giffordthanks for sign off
  • Łukasz Łozińskijoined us
  • Arek Andrzejewskijust signed the Manifesto
  • Agnieszka Żukowskais with us

4533 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się