Marzyciele i Rzemieślnicy

Dom Innowacji Społecznych

Marzyciele i Rzemieślnicy. Dom Innowacji Społecznych to miejsce, które wspiera powstawanie innowacyjnych pomysłów i przekuwanie ich w rzeczywistość. W tym celu niemal połowę naszej powierzchni na trzecim piętrze ponad stuletniego Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy przeznaczamy na przestrzeń pracy (typu co-working).
Nie gwarantujemy, że dzięki pracy u nas Twoje życie się odmieni, ale jesteśmy przekonani, że pomożemy Ci rozwinąć skrzydła. Zabytkowe wnętrze domu towarowego połączone z nowoczesną aranżacją mocno działa na wyobraźnię i wspomaga kreatywność.

Przy naszych biurkach gromadzą się osoby z różnych branż i sektorów - o rozmaitych zainteresowaniach, umiejętnościach i poglądach. Dzięki temu masz możliwość nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń i umiejętności.
Głęboko wierzymy, że taka współpraca pomiędzy poszczególnymi użytkownikami naszej przestrzeni będzie motywowała nas do wzajemnego wspierania się i rozwoju. Nie chcemy być zwykłą przestrzenią do pracy - naszym marzeniem jest, abyśmy razem pracowali, ale też razem się rozwijali i razem naprawiali świat znajdujący się dookoła nas. Będziemy sobie nawzajem w tym pomagać, ale konieczne do tego jest nasze wzajemne zaangażowanie - zarówno osób korzystających z naszej strefy pracy, jak i osób ją prowadzących. Siedząc przy biurkach i patrząc na stuletnie witraże będziemy zmieniać świat!

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Laura Monikowskajoined us
  • elinawelcome on board
  • Dominika Kaczanhas just joined
  • Daniel Krysztofiakjust signed the Manifesto
  • Csongor Biásthanks for sign off
  • Artur Sushais with us
  • Marcin Danieckijoined us
  • Victoriawelcome on board

4716 people have signed the Declaration

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się