BRAINODE sp. z o.o.

We're Your's STARTUP AGENT :)

Brainode provides assistance in the organization of companies with particular emphasis on start-ups. We offer professional management services, legal assistance, as well as outsourcing accounting, office service (documents) and marketing. In cooperation with our subsidiary company - ITHUB sp. o.o. (Software house) assist in the creation of dedicated software for any business projects. We facilitate the access to finance, including social (crowdfunding).

Stworzyliśmy BRAINODE dla siebie. Po kilkunastu latach pracy na etacie, w finansach, zarządzaniu i IT. Mieliśmy sporą wiedzę i niemałe doświadczenie. Jako profesjonaliści dokładnie wiedzieliśmy co czeka nas każdego dnia. Wszystko zmieniło się w 2014 roku na evencie STARTUP STAGE. Poznaliśmy tam ludzi ogarniętych irracjonalną wiarą we własne możliwości, pełnych zapału i optymizmu we wdrażaniu rozwiązań, które już na pierwszy rzut oka były absolutnie bezużyteczne!
Zasiane wtedy ziarno zaczęło kiełkować. Każdą wolną chwilę spędzaliśmy na eventach, na nawiązywaniu kontaktów, albo na lekturach mówiących o tych całych „startupach”. To przecież nie może działać – wiedzieliśmy to z doświadczenia! Ale motywacja do empiryzmu była silniejsza. Musieliśmy sprawdzić. Zorganizowaliśmy software house oparty na zasadzie employee-ownership. Zadziałało! Zupełnie inaczej niż przewidywaliśmy! Zrozumieliśmy co dalej będziemy robić w życiu.
Pomiędzy pomysłem a projektem jest wielka przepaść. Fundusze czy inni duzi gracze mówią – „przyjdź do nas jak już będziesz miał projekt, nie zawracaj nam głowy swoimi pomysłami wartymi 1 zł + VAT”. My wiemy jak tą przepaść zasypać. Korzystamy z naszej wiedzy i doświadczenia w budowaniu i rozwijaniu firm (dla kogoś) i budujemy wokół nas zespół ekspertów – otaczamy się ludźmi, których na przestrzeni naszej pracy zdążyliśmy poznać i sprawdzić.
Kiedy już przyjedziesz ze swoim pomysłem do nas – zrobimy to co robiliśmy przez całe zawodowe życie – będziemy z Tobą prcować. Zajmiemy się wszystkimi elementami Twojego pomysłu, które nie stanowią core businessu. Prawo, księgowość, infobrokering, IT, marketing… - zorganizujemy dla Ciebie zespół, który będzie pracował dla Twojej firmy podczas gdy Ty zajmiesz się rozwojem swojego produktu. Jeśli będzie taka potrzeba znajdziemy finansowanie. Kiedy produkt będzie gotowy zajmiemy się jego sprzedażą. A kiedy urośniesz do rozmiarów, w których nasza wiedza będzie już niewystarczająca – znajdziemy dla Ciebie inwestora branżowego. Każdy dobry sportowiec czy artysta ma swojego agenta, który zajmuje się wszystkim tym co nie jest sportem albo muzyką. My chcemy być agentem dla Twojego startupu – jeśli Cię zainteresowaliśmy zadzwoń: +48 787 645 746 albo napisz: konrad@brainode.pl i umów się na niezobowiązującą kawę/herbatę/colę.

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Mayur Paghadaljoined us
  • Jan J.just signed the Manifesto
  • Tomasz Leśniczakis with us
  • Iwona D.thanks for sign off
  • Julia Giffordwelcome on board
  • Łukasz Łozińskihas just joined
  • Arek Andrzejewskijoined us
  • Agnieszka Żukowskajust signed the Manifesto

4533 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się