Inkubator Obserwatorium Zarządzania

Dołącz do ludzi sukcesu. Czas na własny biznes!

Inkubator Obserwatorium Zarządzania wspiera powstawanie i rozwijanie innowacyjnych przedsięwzięć na rynku usług profesjonalnych.

Inkubator Obserwatorium Zarządzania finansuje powstawanie nowych przedsiębiorstw poprzez dokonywanie inwestycji kapitałowych. Wspólnie z Pomysłodawcą zakładamy spółkę, która wprowadza na rynek i realizuje innowacyjny pomysł biznesowy. Oferujemy nie tylko kapitał na uruchomienie firmy, ale także wsparcie merytoryczne ekspertów, analizy biznesowe, doradztwo w zarządzaniu oraz pomoc w przygotowaniu biznes planu. Poszukujemy osób zainteresowanych finansowaniem przedsięwzięć na wczesnym etapie rozwoju. W kręgu naszego zainteresowania są zarówno Inwestorzy, jak i Pomysłodawcy, którym pomagamy nawiązać relacje biznesowe. Ukierunkowani jesteśmy przede wszystkim na nowatorskie pomysły z branży szeroko pojętych usług profesjonalnych.

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Tomasz Kleczkowskihas just joined
  • Tomaszjust signed the Manifesto
  • Kaja Kuczynskawelcome on board
  • MOHAN RAJthanks for sign off
  • Krzysztof Wis with us
  • Patrycja Stenkajoined us
  • Magda Tomaszewskahas just joined
  • Andrius Milinavičiusjust signed the Manifesto

4564 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się