Inkubator Technologiczny

Od innowacji do rozwoju

Misją działalności Inkubatora Technologicznego jest zwiększenie konkurencyjności miasta i regionu poprzez kształtowanie klimatu dla innowacyjności i przedsiębiorczości.

Do zadań Inkubatora Technologicznego należy, m.in.: inkubowanie firm rozpoczynających działalność i zapewnienie usług wsparcia dla innowacyjnych firm; działania informacyjne, szkoleniowe doradcze w zakresie promocji innowacyjności i transferu technologii w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw; wynajem powierzchni biurowej oraz udostepnienie wyposażenia laboratoryjno-produkcyjnego rozwijającym się firmom; zarządzanie terenami inwestycyjnymi, przeznaczonymi dla firm technologicznych w fazie ekspansji na wspieranie rozwoju przedsiębiorstw; podejmowanie projektów i przedsięwzięć służących realizacji statutowych zadań, zapewnieniu ich finansowania itp. wykonywanie usług produkcyjnych i laboratoryjnych na rzecz osób i przedsiębiorstw zainteresowanych ofertą ITSTW w tym zakresie, zarządzanie obiektami i urządzeniami powierzonymi Inkubatorowi przez właściciela w ramach umów operatorskich; aktywne uczestniczenie we własnych i zewnętrznych projektach klastrowych, zgodnych ze strategicznymi celami ITSTW.

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Marcin Korulczykis with us
  • David Changwelcome on board
  • karol Winieckijust signed the Manifesto
  • Stan Pietrakthanks for sign off
  • Laura Monikowskahas just joined
  • elinajoined us
  • Dominika Kaczanis with us
  • Daniel Krysztofiakwelcome on board

4720 people have signed the Declaration

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się