SpeedUp Iqbator

Jesteśmy instytucją otoczenia biznesu (IOB), której celem jest wspieranie przedsiębiorczości w obszarze szeroko rozumianych technologii informatycznych.

Nie wiesz jak zbudować profesjonalny biznesplan? Szukasz modelu biznesowego dla swojego rozwiązania technologicznego? Zgłoś się do nas pomożemy Tobie przygotować Twój pomysł do komercjalizacji. Nasi eksperci mogą też pomóc Państwu przy audytach technologicznych poszczególnych projektów / pomysłów. W ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (Działanie 3.1) oferujemy dofinansowanie kwotą do 200 000 Euro innowacyjnym start-upom technologicznym. Jeżeli jesteś zainteresowany wsparciem po prostu zgłoś swój projekt. W naszym budynku biurowym mieszczącym się w Poznaniu przy ulicy Sadowej 32 oferujemy kilkaset metrów powierzchni biurowej wraz z infrastrukturą telekomunikacyjną, nowoczesnymi multimedialnymi salami konferencyjnymi i profesjonalnym zapleczem serwerowym.

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Rafal Pluteckijoined us
  • Paweł Drygaśwelcome on board
  • Serhii Lebedynthanks for sign off
  • Agatajust signed the Manifesto
  • Kristína Puškášováhas just joined
  • Kristina Puškášováis with us
  • Ivan Filusjoined us
  • Ivan Filuswelcome on board

2557 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się