SpeedUp Iqbator

Jesteśmy instytucją otoczenia biznesu (IOB), której celem jest wspieranie przedsiębiorczości w obszarze szeroko rozumianych technologii informatycznych.

Nie wiesz jak zbudować profesjonalny biznesplan? Szukasz modelu biznesowego dla swojego rozwiązania technologicznego? Zgłoś się do nas pomożemy Tobie przygotować Twój pomysł do komercjalizacji. Nasi eksperci mogą też pomóc Państwu przy audytach technologicznych poszczególnych projektów / pomysłów. W ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (Działanie 3.1) oferujemy dofinansowanie kwotą do 200 000 Euro innowacyjnym start-upom technologicznym. Jeżeli jesteś zainteresowany wsparciem po prostu zgłoś swój projekt. W naszym budynku biurowym mieszczącym się w Poznaniu przy ulicy Sadowej 32 oferujemy kilkaset metrów powierzchni biurowej wraz z infrastrukturą telekomunikacyjną, nowoczesnymi multimedialnymi salami konferencyjnymi i profesjonalnym zapleczem serwerowym.

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Marek Kosycarzis with us
  • Pamela Magnowskajoined us
  • Artem Goncharukthanks for sign off
  • Wojciech Dziegieljust signed the Manifesto
  • Tom Dudekwelcome on board
  • Andrzej Pawluczukhas just joined
  • Anna Serwatkais with us
  • Dimitri Khlopkovjoined us

3936 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się