AIP Seed Capital

Investment fund

inwestuje w najlepsze, polskie start-upy

AIP Seed Capital to fundusz kapitału zalążkowego działający przy sieci Inkubatorów AIP

Pierwsza edycja AIP Seed Capital została zakooczona 50 inwestycjami w startupy z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Przez ponad 5 lat udało nam się podjąć 95 decyzji inwestycyjnych. Naszym celem jest stworzenie warunków do rozwoju pomysłów biznesowych opartych na innowacyjnych rozwiązaniach, poprzez udzielenie wsparcia kapitałowego w nowoutworzone spółki. Strategia AIP Seed Capital zakłada wsparcie w pierwszej kolejności idei biznesowych z obszaru: biotechnologii, chemii, medycyny, OZE/ochrony środowiska oraz IT/ICT. Nasze spektrum zainteresowań jest szerokie i obejmuje również elektronikę czy usługi z elektronicznym kanałem sprzedaży. To co wyróżnia nas spośród podobnych instytucji to szybkość i prosty model działania. Dodatkową wartość dla start-upów, które decydują się na współpracę z nami, wnosi ekosystem Polski Przedsiębiorczej. Firmy, które pozyskały środki inwestycyjne mogą korzystać z programu akceleracji AIP Seed Capital.

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Mariusz Lachhas just joined
  • Joanna Mariajust signed the Manifesto
  • Andrii Kurhanskyiwelcome on board
  • Grzegorz Milczarekthanks for sign off
  • Ewelina Olszewskais with us
  • Bartosz Liszkowskijoined us
  • Dawid Kwaśnicahas just joined
  • Aleksandra Szulcjust signed the Manifesto

4648 people have signed the Declaration

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się