Hedgehog Fund

Investment fund

Inwestujemy w projekty na wczesnym etapie rozwoju, posiadające już jednak, jako minimum, funkcjonujący prototyp i/lub pierwszych klientów

Jesteśmy ludźmi, którzy wiedzą jak prowadzić biznes, żeby odniósł sukces. Tą wiedzą i doświadczeniem chcemy dzielić się z tymi, w których projekty inwestujemy. Od chwili zainwestowania w projekt staramy się aktywnie wspierać przedsiębiorców. Pozwala to na nawiązanie bliższych więzi, zrozumienie potrzeb przedsiębiorców i szybszą reakcję na pojawiające się potrzeby. Inwestujemy w projekty na wczesnym etapie rozwoju, posiadające już jednak, jako minimum, funkcjonujący prototyp, zbudowaną platformę, opracowaną technologię i/lub pierwszych klientów. Istotne jest, aby dany projekt demonstrował potencjał wzrostu, był skalowalny lub miał szansę konkurowania lub bycia przejętym przez liderów w danej branży. Inwestujemy maksymalnie do 1 mln PLN w zamian za udziały mniejszościowe. W zależności od przyjętych strategii wyjścia zakładamy kolejne wejścia kapitałowe i kontynuację inwestycji w kolejnych etapach rozwoju danego projektu. Nie jest to jednak wymagane. Fundusz powstał w połowie 2012 roku z inicjatywy partnerów będących współwłaścicielami lub zarządzającymi np. takimi firmami jak: Grupa Pracuj (właściciel m.in. portalu www.pracuj.pl ), Benefit Systems (właściciel m.in. takich produktów jak karty Multisport www.benefitsystems.pl ) oraz kilku aniołów biznesu.

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Mariusz Lachhas just joined
  • Joanna Mariathanks for sign off
  • Andrii Kurhanskyijoined us
  • Grzegorz Milczarekjust signed the Manifesto
  • Ewelina Olszewskais with us
  • Bartosz Liszkowskiwelcome on board
  • Dawid Kwaśnicahas just joined
  • Aleksandra Szulcthanks for sign off

4648 people have signed the Declaration

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się