INventures

Investment fund

Fundusz wspierający rozwój

Jesteśmy niezależnym funduszem wspierającym rozwój polskich przedsiębiorstw. Poszukujemy projektów, które z powodzeniem uplasowały na rynku swój produkt i wygenerowały pierwsze przychody, a których głównym ograniczeniem rozwojowym jest brak środków finansowych na dalszy rozwój. Inwestujemy kwoty od miliona złotych obejmując mniejszościowe udziały. Reprezentujemy wyłącznie prywatny kapitał, co daje nam dużą elastyczność i możliwość łączenia naszych środków z różnorodnymi formami wsparcia publicznego. Poza produktem i rynkiem sprzedaży najistotniejszym dla nas czynnikiem sukcesu są ludzie – cenimy odpowiednio zmotywowane zespoły o wysokich kompetencjach. Inwestujemy w projekty reprezentujące pełen przekrój branż, od najnowszych technologii do dojrzałych segmentów rynku. W naszej filozofii inwestycyjnej za czynnik decydujący uznajemy innowacyjność produktu, niekoniecznie wynikającą z zaawansowania technologicznego ale również z nowego zastosowania istniejących rozwiązań.

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Mariusz Lachjust signed the Manifesto
  • Joanna Mariawelcome on board
  • Andrii Kurhanskyiis with us
  • Grzegorz Milczarekthanks for sign off
  • Ewelina Olszewskahas just joined
  • Bartosz Liszkowskijoined us
  • Dawid Kwaśnicajust signed the Manifesto
  • Aleksandra Szulcwelcome on board

4648 people have signed the Declaration

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się