Białogardzki Park Inwestycyjny „Invest-Park”

Idealna lokalizacja dla Twojej firmy

„Invest-Park”, to nowe możliwości wsparcia dla przedsiębiorców planujących uruchomienie lub rozwój działalności produkcyjnej na terenie Polski północno-zachodniej.

Oferujemy wynajem nowych obiektów produkcyjnych oraz sprzedaż w pełni uzbrojonyche terenów inwestycyjnych, w tym także objęte statusem Specjalnej Strefy Ekonomicznej. "Invest-Park" Białogard to spółka powołana przez lokalny samorząd - Miasto Białogard. Jej zadaniem jest znaczne obniżenie kosztów i skrócenie procesu inwestycyjnego. Do Państwa dyspozycji są pracownicy Biura Obsługi Inwestora i zespół wysokiej klasy specjalistów z dziedziny budownictwa przemysłowego, prawa gospodarczego oraz finansów. Naszym zadaniem jest także likwidacja barier w relacjach pomiędzy inwestorem a administracją. Współpraca z Biurem Obsługi Inwestora zapewnia sprawne uruchomienie działalności gospodarczej w regionie oraz jej szybki rozwój.

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Tomasz Kleczkowskijust signed the Manifesto
  • Tomaszjoined us
  • Kaja Kuczynskais with us
  • MOHAN RAJwelcome on board
  • Krzysztof Wthanks for sign off
  • Patrycja Stenkahas just joined
  • Magda Tomaszewskajust signed the Manifesto
  • Andrius Milinavičiusjoined us

4564 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się