Dolnośląski Park Technologiczny „T-Park”

IDEA I TECHNOLOGIE

Dolnośląski Park Technologiczny T-Park to obszar do prowadzenia działalności gospodarczej i inwestowania w działalność opartą na nowoczesnych technologiach,

Cel T-Parku: Podstawowym celem Dolnośląskiego Parku Technologicznego T-Park jest stworzenie warunków dla powstawania i rozwoju przedsiębiorstw, których domeną będzie komercjalizacja osiągnięć naukowych, firm wykorzystujących nowoczesne technologie, adaptujących wyniki prac laboratoryjnych i przyciągających venture capital. Zadania T-Parku: udostępnienie przedsiębiorcom terenów inwestycyjnych dobrze wyposażonych w potrzebną infrastrukturę techniczną, ułatwienia w realizacji inwestycji oraz w uzyskaniu wsparcia finansowego i w wykorzystaniu pomocy publicznej, pomoc przy podejmowaniu i prowadzeniu innowacyjnych przedsięwzięć gospodarczych, kreowanie nowych przedsięwzięć wykorzystujących nowoczesne technologie we współpracy z ośrodkami naukowymi i centrami badawczymi regionu, zapewnienie profesjonalnych i konkurencyjnych usług infrastrukturalnych i pomocniczych, aktywne wspieranie działań w zakresie promocji przedsiębiorstw działających w T-Parku.

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Mateusz Krogulecjust signed the Manifesto
  • Johnwelcome on board
  • Alicja Kupczakjoined us
  • adam kruszewskiis with us
  • Patrycja Rzucidlothanks for sign off
  • Bartosz Oliwahas just joined
  • Michał Bakułajust signed the Manifesto
  • Michał Matejkowelcome on board

4026 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się