Synergy Park

Tereny na miarę potrzeb inwestora

SYNERGY PARK to idealne tereny dla firm z przemysłu, logistyki, produkcji, handlu i usług.

Synergy Park to miejsce dla firm poszukujących terenów dla swoich inwestycji. Tutaj przedsiębiorcy mogą nabyć grunty o powierzchni od 3000 m2 do 30 ha wg swoich potrzeb. Park biznesowo- przemysłowy zlokalizowany jest na terenie gminy Gierałtowice, przy granicy z Gliwicami. Główny atut parku to doskonała lokalizacja w pobliżu węzła autostrad A1 i A4 Gliwice- Sośnica. Synergy Park powstał z inicjatywy spółki KPE Metropolis, która przygotowała te tereny pod potrzeby inwestorów. Gmina Gierałtowice zainteresowane pozyskaniem nowych inwestorów wybudowała drogę komunikującą cały teren parku z drogą DK 44 oraz węzłem Gliwice- Sośnica. Synergy Park to także ważny element rozwoju gminy Gierałtowice, która do tej pory nie miała możliwości przyciagnięcia inwestorów. Nowi inwestorzy Synergy Park to także nowe miejsca pracy, przede wszystkim, dla mieszkańców gminy.

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Tomasz Kleczkowskihas just joined
  • Tomaszthanks for sign off
  • Kaja Kuczynskajoined us
  • MOHAN RAJjust signed the Manifesto
  • Krzysztof Wwelcome on board
  • Patrycja Stenkais with us
  • Magda Tomaszewskahas just joined
  • Andrius Milinavičiusthanks for sign off

4564 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się