Eureka Technology Park

Kreatywna przestrzeń biznesowa

Eureka Technology Park oferuje wynajem nowoczesnych powierzchni biurowych, sal szkoleniowych, konferencyjnych, powierzchni restauracyjnej.

ETP jest nowoczesnym, składającym się z 5 kondygnacji obiektem o powierzchni ponad 5000 m2, dysponującym lokalami biurowymi z dostępem do infrastruktury umożliwiającej prowadzenie badań oraz wdrażanie innowacji. Dodatkowym atutem jest położenie inwestycji na terenie dynamicznie rozwijającej się aglomeracji poznańskiej. ETP znajduje się w niewielkiej odległości od węzła komunikacyjnego Poznań-Zachód (A2/S5/S11). Park naukowo-technologiczny wyróżnia także własne Data Centre. Jest to przemyślane rozwiązanie niosące ze sobą korzyści w postaci efektywnego zarządzania i bezpieczeństwa informacji, niezawodności oraz komfortu. Już wkrótce rezydenci ETP będą mogli skorzystać z usług hostingu i wynajmu oprogramowania. Eureka Technology Park jest partnerem Microsoft oraz Intel.

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Agnieszka Żukowskais with us
  • Piotr Stanerahas just joined
  • Man Leethanks for sign off
  • Iana Kaskowelcome on board
  • Kamila Michockajoined us
  • Silvia Fierrojust signed the Manifesto
  • JAE-IL KIMis with us
  • Aleksandra Wyciskhas just joined

4526 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się