KGHM LETIA Legnicki Park Technologiczny S.A.

Rozwój przedsiębiorczości oraz zapewnienie wsparcia w rozwoju

Oferujemy powierzchnie biurowe z pełnym serwisem, gwarantujące komfort pracy i osiąganie coraz lepszych wyników.

Wyjątkowa atmosfera i unikalna architektura LBC sprzyjają pozyskiwaniu kontraktów i realizowaniu nowych projektów biznesowych. Multimedialne sale gwarantują użytkownikom profesjonalne warunki do spotkań biznesowych i prowadzenia szkoleń firmowych. Wyposażone w najnowszy specjalistyczny sprzęt laboratoria komputerowe pozwalają nam również funkcjonować w obszarach technologii komputerowej. Przedsiębiorcy mogą korzystać także z pracowni rapid prototyping i druku trójwymiarowego. Wewnętrzne atrium Letia Business Center przykryte niezwykłą szklaną kopułą o powierzchni prawie 440 m2 to idealne miejsce na udane koncerty, konferencje naukowe, wystawy, bankiety, recitale i najważniejsze wydarzenia dla miasta i regionu. Jednorazowo możemy gościć 300 osób. Nieustanne dążenie do spełnienia oczekiwań Klientów pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie w organizacji dużych spotkań biznesowych i eventów promocyjnych.

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Tomasz Kleczkowskihas just joined
  • Tomaszjoined us
  • Kaja Kuczynskais with us
  • MOHAN RAJwelcome on board
  • Krzysztof Wjust signed the Manifesto
  • Patrycja Stenkathanks for sign off
  • Magda Tomaszewskahas just joined
  • Andrius Milinavičiusjoined us

4564 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się