Kwidzyński Park Przemysłowo – Technologiczny

Masz pomysł na firmę, ale nie wiesz jak ją rozkręcić? To my jesteśmy Twoim rowiązaniem

Misją KPPT jest przyciągnięcie innowacyjnych przedsięwzięć, rozwój przełomowych technologii oraz skupienie w jednym miejscu przedsiębiorczości, wiedzy i kapitału.

KPPT to jednocześnie inkubator przedsiębiorczości z bogatą ofertą instytucji otoczenia biznesu, centrum szkoleniowo – ekspozycyjne oraz kompleksowo uzbrojone tereny inwestycyjne przeznaczone na przedsięwzięcia typu greenfield. Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny to centrum rozwoju innowacji w dziedzinie zielonej energii, obejmujące sektory: badawczy, produkcyjny, usługowy, a także technologii zarządzania energią. Inteligentna infrastruktura Parku pełni zarówno funkcje użytkowe, demonstracyjne jak i badawcze, tworząc unikalne żywe laboratorium odnawialnych źródeł energii: energooszczędne rozwiązania architektoniczne i budowlane zasilane energią słońca, ziemi i wiatru. KPPT aktywnie uczestniczy oraz wspiera wszelkie inicjatywy na rzecz przedsiębiorczości, rozwoju innowacji oraz poszanowania energii i promocji energetyki odnawialnej w regionie.

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Pavol Salythanks for sign off
  • Katarzyna Kuczyńskahas just joined
  • Wioleta Wojtczakjoined us
  • Philip Brasiljust signed the Manifesto
  • Dominik Mikolaszekis with us
  • Tomasz Marcinekwelcome on board
  • Sejlorthanks for sign off
  • DANIEL JANICAhas just joined

2155 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się