Park Lifescience Kraków

Ułatwiamy start młodym firmom

Life Science Park jest kompleksem, który zaprojektowano wyłącznie z myślą o stworzeniu optymalnego środowiska dla rozwoju nauk przyrodniczych.

Park LifeScience to kompleks 3 połączonych budynków o łącznej powierzchni 20 tys. m2 zlokalizowany przy ulicy Bobrzyńskiego 14 w Krakowie. Obejmuje on obiekty o zróżnicowanym przeznaczeniu tj. podzielonej modułowo oraz gotowej do dowolnej adaptacji powierzchni dla dużych i średnich przedsiębiorstw oraz - dostępnych w ramach bioinkubatora, zaadaptowanych i wyposażonych - pomieszczeń laboratoryjnych dla małych firm i projektów naukowych. Kluczowe elementy wyróżniające infrastrukturę Parku to: wysoka liczba wymian powietrza, gotowość do wdrożenia standardów BSL-3, GMP i GLP, wzmocnione stropy oraz system przeciwpożarowy oparty na systemie gaszenia mgłą wodną. Oferta usług i badań kontraktowych obejmuje organizację i kierowanie realizacją złożonych projektów badawczych, zlecanych przez firmy z sektora life science lub korzystanie ze sprzętu będącego na terenie Parku LifeScience. Merytoryczny i techniczny zakres usług realizowany jest przez zespoły naukowe tworzone w oparciu o sieci współpracy JCI.

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • mohamed aminethanks for sign off
  • Małgorzta Pienickawelcome on board
  • Włodzimierzjust signed the Manifesto
  • Łukasz Dywickijoined us
  • Daniel Pindelskihas just joined
  • mag domis with us
  • Aneta Andrzejczykthanks for sign off
  • Ren tanwelcome on board

4222 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się