Park Naukowo – Technologiczny w Opolu

Mentoring, Innowacyjnośc, Nowoczesnośc, Doskonalenie

PNT w Opolu jest miejscem współpracy i rozwoju nauki i biznesu, narodzin nowych konceptów tak biznesowych (startupów) jak i naukowych

Park Naukowo - Technologiczny w Opolu powstał w listopadzie 2012 roku jako inicjatywa władz Miasta Opola. Przedmiotem działalności Parku Naukowo - Technologicznego w Opolu Sp. z o.o. jest stymulowanie innowacyjnej przedsiębiorczości w otwartym środowisku partnerskiej współpracy pomiędzy nauką, biznesem i samorządem terytorialnym. Celem instytucji jest stworzenie odpowiedniej platformy naukowo - technologicznej oraz niezbędnego zaplecza technicznego na terenie województwa opolskiego. Docelowo Park Naukowo - Technologiczny w Opolu ma się składać z 5 obiektów. Do obecnie powstających dołączą budynek badań naukowych, budynek dla firm wysokich technologii oraz strefa integracji.

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Aleksandra Liszkahas just joined
  • tomaszjust signed the Manifesto
  • Peter Hedgeswelcome on board
  • Artur Banachjoined us
  • Justyna Kucharska-Minickathanks for sign off
  • Jan Kruczynskiis with us
  • Aleksandra Damentkohas just joined
  • Lukasz Kumiecjust signed the Manifesto

4045 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się