Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny

Zagłebie innowacji

Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny stwarza korzystne warunki przedsiębiorstwom i instytucjom wsparcia przedsiębiorczości.

Jego misją jest stymulowanie rozwoju gospodarczego Sosnowca i województwa śląskiego poprzez przyciąganie, wspieranie i rozwój innowacyjnych przedsiębiorstw, działających w sektorze nowoczesnych technologii. Celem SPNT jest aktywne uczestnictwo w życiu gospodarczym regionu i miasta, polegające na tworzeniu dogodnych warunków dla jednostek nauki i biznesu do kreowania innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii; wsparciu rozwoju regionu oraz kreowaniu nowych, trwałych miejsc pracy, a także transferze wiedzy i komercjalizacji nowoczesnych technologii. Wynajmujemy atrakcyjną powierzchnię biurową na terenie parku. Powierzchnie produkcyjne uzupełniliśmy o przestrzeń na biura i obiekty handlowe. Zobacz pełna informację w zakładce wynajem powierzchni. Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny współpracuje z władzami Sosnowca, władzami samorządowymi oraz instytucjami i organizacjami lokalnymi, regionalnymi, jak i na terenie całego kraju, które w swoich działaniach mają za zadanie pobudzanie i rozwój przedsiębiorczości, wymianę myśli technicznej oraz szkolenia i prezentowanie osiągnięć regionu.

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Andrii Kurhanskyithanks for sign off
  • Grzegorz Milczarekis with us
  • Ewelina Olszewskahas just joined
  • Bartosz Liszkowskijust signed the Manifesto
  • Dawid Kwaśnicawelcome on board
  • Aleksandra Szulcjoined us
  • Aleksander Szepczyńskithanks for sign off
  • Piotr Plachais with us

4646 people have signed the Declaration

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się