YouNick

Człowiek w centrum. Biznes w sercu. Pomoc w rozwoju.

YouNick to wyjątkowy park technologiczny, w którym na pierwszym miejscu jest człowiek. Tutaj twój potencjał łączy się z naszym.

YouNick (Nickel Technology Park Poznań) to pierwszy w Polsce prywatny park technologiczny. YouNick łączy biznes, naukę, technologię, finansowanie i rozwój biznesu z podejściem bliskim potrzebom ludzi w zakresie przestrzeni i usług ułatwiających pracę. Wspieramy Was udostępniając wygodne biura, laboratoria, przestrzenie magazynowe, usługi oraz środki finansowe, doradztwo inwestycyjne, wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu biznesu. YouNick aktywnie wspiera komercjalizację innowacyjnych przedsięwzięć i wyników badań w branży biotechnologicznej, medycznej, IT, chemicznej, ochrony środowiska oraz odnawialnych źródeł energii. Inwestujemy w rozwój i doskonalenie procesów, skupiając się w szczególności na modelowaniu biznesu. Szczególne wysiłki w obrębie rozwoju produktów i usług koncentrujemy przede wszystkim na wypracowaniu unikatowej wartości dla klientów spółek portfelowych. Tylko wówczas, gdy dostarczane rozwiązania i technologie są oparte na rzeczywistych potrzebach człowieka, stanowią dla niego pożądaną wartość, za którą jest gotów zapłacić. Efektem unikalnego na skalę kraju podejścia do procesu inwestycyjnego jest 20 spółek zależnych, odnoszących coraz większe sukcesy w Polsce i za granicą.

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Aleksandra Liszkathanks for sign off
  • tomaszis with us
  • Peter Hedgesjoined us
  • Artur Banachwelcome on board
  • Justyna Kucharska-Minickajust signed the Manifesto
  • Jan Kruczynskihas just joined
  • Aleksandra Damentkothanks for sign off
  • Lukasz Kumiecis with us

4045 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się