Abyss Glass

ad tech

Nowy wymiar reklamy

Abyss Glass to lustro, które posiada spersonalizowany interfejs umożliwiający dopasowanie wyświetlanych treści do potrzeb odbiorcy.

Adaptując pomysł wyświetlania obrazu na lustrze, wzbogacono go o rozmaite funkcjonalności. Tak, stworzono Abyss Glass - interaktywną powierzchnię reklamową. Lustro posiada spersonalizowany interfejs umożliwiający dopasowanie wyświetlanych treści do potrzeb Twojego odbiorcy. Zapisane ustawienia będą widoczne od razu na lustrze. :ustra są oparte na systemie box'ów. Każda funkcja znajduje się w konkretnym box'ie. Klient sam wybiera, które mają się pojawić na. Można zmieniać ich położenie, wielkość lub stworzyć własny. W każdym z nich wyświetlają się wybrane informacje: reklama produktu, wizualizacje muzyki, informacje o promocjach, bieżących i nadchodzących eventach lub wydarzenia ze świata.

Team

Nobody asked questions yet

Use a questionnaire above to ask a question

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • EWELINA Witkowskawelcome on board
  • Aleksandra Tomkiewiczhas just joined
  • Fani Frasjust signed the Manifesto
  • Maciekjoined us
  • Magda Stadnikis with us
  • Wojciech Jeznachthanks for sign off
  • Paweł Andrzejwelcome on board
  • Viktoriia Lavrynenkohas just joined

4122 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się