Cowork & travel. We will do the rest.

Jeśli chcesz rozwijać swój biznes globalnie, często podróżujesz lub szukasz wsparcia w zakresie prowadzenia działalności – sieć partnerska biuro56 została stworzona właśnie z myślą o Tobie.

Biuro56 to nie tylko możliwość znalezienia idealnej przestrzeni do pracy – z biurkami, salką konferencyjną, WiFi i wszelkimi technologicznymi udogodnieniami – to przede wszystkim ludzie, którzy je tworzą są jego największym ekwiwalentem. Część z nich może Cię czegoś nauczyć, do innych możesz zgłosić się po pomóc w problematycznych kwestiach, czy nawet powierzyć im część swoich obowiązków. To od Ciebie zależy w jakim zakresie wykorzystasz benefity płynące z bycia członkiem społeczności biuro56! Począwszy od wirtualnego, przez bardzo realny adres i wsparcie w otwieraniu i prowadzeniu działalności, opiekę prawną, księgową, kadrową, tłumacza oraz trenera personalnego, po spotkania i wymianę umiejętności między członkami sieci biuro56 rozproszonymi po całym świecie.

Team

Nobody asked questions yet

Use a questionnaire above to ask a question

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Agi Snjust signed the Manifesto
  • Barbarathanks for sign off
  • Marcin Sawickiis with us
  • Kamilwelcome on board
  • Małgorzata Masłowskajoined us
  • Michał Rudowskihas just joined
  • Xawery Pikusjust signed the Manifesto
  • Marta Kowalthanks for sign off

3372 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się