HALFTIME.pl

media / content

Halftime.pl to serwis poświęcony futbolowi amerykańskiemu.

Halftime.pl to serwis poświęcony futbolowi amerykańskiemu. Przyświecającą nam ideą jest promowanie futbolu amerykańskiego na terenie Polski.

Halftime.pl to serwis poświęcony futbolowi amerykańskiemu. Przyświecającą nam ideą jest propagowanie futbolu amerykańskiego na terenie Polski oraz promowanie Polskiej Ligii Futbolu Amerykańskiego w Europie i na całym świecie. Nasz serwis wydawany jest w języku polskim oraz angielskim. Znajdziesz w nim transmisje tekstowe LIVE z boisk PLFA oraz STREAM LIVE z najważniejszych wydarzeń w kraju. Na http://halftime.pl/ znajdziesz także felietony osób związanych z futbolem amerykańskim w Polsce, opinie pasjonatów i komentarze osób związanych bezpośrednio ze środowiskiem.

Aplikacja Game Center powstała w celu zrzeszenia klubów Polskiej Ligii Futbolu Amerykańskiego. Tworząc Game Center przyświeca nam idea promocji Futbolu Amerykańskiego w Polsce oraz poza jej granicami poprzez dostarczenie kibicowi pełnego zbioru danych o grających drużynach, zawodnikach i sytuacji na boisku. Aplikacja dostępna pod adresem http://live.halftime.pl/

Team

Nobody asked questions yet

Use a questionnaire above to ask a question