HALFTIME.pl

media / content

Halftime.pl to serwis poświęcony futbolowi amerykańskiemu.

Halftime.pl to serwis poświęcony futbolowi amerykańskiemu. Przyświecającą nam ideą jest promowanie futbolu amerykańskiego na terenie Polski.

Halftime.pl to serwis poświęcony futbolowi amerykańskiemu. Przyświecającą nam ideą jest propagowanie futbolu amerykańskiego na terenie Polski oraz promowanie Polskiej Ligii Futbolu Amerykańskiego w Europie i na całym świecie. Nasz serwis wydawany jest w języku polskim oraz angielskim. Znajdziesz w nim transmisje tekstowe LIVE z boisk PLFA oraz STREAM LIVE z najważniejszych wydarzeń w kraju. Na http://halftime.pl/ znajdziesz także felietony osób związanych z futbolem amerykańskim w Polsce, opinie pasjonatów i komentarze osób związanych bezpośrednio ze środowiskiem.

Aplikacja Game Center powstała w celu zrzeszenia klubów Polskiej Ligii Futbolu Amerykańskiego. Tworząc Game Center przyświeca nam idea promocji Futbolu Amerykańskiego w Polsce oraz poza jej granicami poprzez dostarczenie kibicowi pełnego zbioru danych o grających drużynach, zawodnikach i sytuacji na boisku. Aplikacja dostępna pod adresem http://live.halftime.pl/

Team

Nobody asked questions yet

Use a questionnaire above to ask a question

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Mateusz Sobczukhas just joined
  • Paweł Muzykajust signed the Manifesto
  • Firasjoined us
  • Joanna Listhanks for sign off
  • Marcin Żurowiczis with us
  • Bartłomiej Kudełkawelcome on board
  • Kashif Naeemhas just joined
  • Piotr Poddębniakjust signed the Manifesto

4677 people have signed the Declaration

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się