Budowanie społecznośći to podstawa w biznesie!

Mamy tak dużo pomysłów że zapisujemy je nawet na szybach w biurze!
Jak wiesz najważniejsze jest budowanie społeczności i dotarcie do klienta ;)
Narzędzie InstaGo! stworzyliśmy dla siebie ponieważ szukaliśmy najskuteczniejszych metod promowania naszych pomysłów. Dla nas i dla naszych klientów narzędzie sprawdza się świetnie :)

System pozwala na dokładne trafienie do klienta poprzez filtrowanie i sortowanie hashtagów, profili konkurencji czy lokalizacji. Działania są zgodne z instagramem i całkowicie zautomatyzowane. Funkcja automatycznej wysyłki wiadomości direct na Instagramie bardzo zwiększa zaangażowanie i umożliwia stały kontakt ze społecznością! Tworzymy kolejne podobne rozwiązania i stosujemy je zarówno dla siebie jak i udostępniamy naszym klientom. Budujemy generujemy leady z grupy docelowej wielokrotnie taniej niż przy tradycyjnych kampaniach płatnych!.

Przede wszystkim zapraszamy do kontaktu w messenger bocie(tym też się zajmujemy) albo w każdy inny sposób. Ciężko nam opowiedzieć o wszystkim co robimy. Wolimy jak nasze czyny same mówią za siebie!

Team

Nobody asked questions yet

Use a questionnaire above to ask a question

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Andrii Kurhanskyijust signed the Manifesto
  • Grzegorz Milczarekthanks for sign off
  • Ewelina Olszewskahas just joined
  • Bartosz Liszkowskijoined us
  • Dawid Kwaśnicawelcome on board
  • Aleksandra Szulcis with us
  • Aleksander Szepczyńskijust signed the Manifesto
  • Piotr Plachathanks for sign off

4646 people have signed the Declaration

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się