laserslab

ad tech

laser, lasers, lighting, swiatło, świecicile, projekt, światło, pokaz, show, laserowy, śwetlny, na wodzie, na chmurach

LasersLab to młody startup absolwentów Politechniki Wrocławskiej. Przez całe studia byliśmy aktywni, udzielając się w organizacjach studenckich. Teraz stawiam kolejny krok naprzód. Zapewne, nawet nie zdajecie sobie Państwo sprawy ile razy już się spotkaliśmy. Ile razy staliśmy anonimowo, po drugiej stronie ekranu Projektu P.I.W.O. Light Show. Postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie zdobyte podczas studiów i zacząć robić coś co lubimy, coś co sprawia nam frajdę i ogromną przyjemność.

Światło nie ma dla nas tajemnic. Zajmujemy się realizacją pokazów laserowych oraz wykorzystaniem światła w nowoczesnym marketingu.

Jesteśmy absolwentami Politechniki Wrocławskiej, kierunków elektronicznych i informatycznych. Poznaliśmy się w kole naukowym MOS podczas realizacji Projektu P.I.W.O. Light Show. Było to pierwsze miejsce, gdzie realnie zetknęliśmy się ze sterowaniem oświetleniem w budynku. Mamy za sobą kilkadziesiąt zrealizowanych pokazów, współpracując między innymi z BZ WBK, Polkomtel, Farnell, LC Corp.

Po skończeniu studiów postanowiliśmy, że będziemy robić to, w czym jesteśmy najlepsi. Naszą działalność rozwinęliśmy o produkcję projektorów laserowych oraz organizację pokazów z ich wykorzystaniem.

Nobody asked questions yet

Use a questionnaire above to ask a question

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Natalia Scigajjust signed the Manifesto
  • Łukasz Skłodowskijoined us
  • Marta Grzybhas just joined
  • Magdalena Krajewskawelcome on board
  • Michał Czerwińskiis with us
  • angelika kucińskathanks for sign off
  • Elżbieta Opiłajust signed the Manifesto
  • Andrzej Florekjoined us

1885 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się