Lerni

learning

Lerni. Learn languages online. // Dołącz do pierwszej takiej platformy zrzeszającej nauczycieli i uczniów języków obcych.

Lerni to wielofunkcyjna platforma internetowa, która zrzesza osoby uczące się języków obcych oraz tłumaczy i nauczycieli języków obcych. Platforma zapewnia naukę online 5-ciu języków, opiekę lektorską, wymianę informacji na linii nauczyciel-uczeń oraz nadzór gamifikacyjny nad pracą jej użytkowników. Platforma zrzesza również językowe blogi edukacyjne, które dostarczają informacji na temat uczenia się i nauczania języków obcych, podróżowania i szerzenia świadomości międzykulturowej oraz technologicznej w kontekście edukacji językowej.

Lerni to językowa platforma e-learningowa oraz aplikacja mobilna, a także hybryda łącząca w sobie funkcjonalności zarówno dla użytkownika jak i nauczyciela a także instytucji - uniwersytetów, bibliotek, szkół oraz blogerów językowych.
Lerni jest projektem istniejącym na ponad 50 rynkach na całym świecie, a liczba użytkowników Lerni przekracza w tym momencie liczbę 600 tysięcy.
Zespół tworzący platformę składa się z metodyków nauczania języków obcych oraz specjalistów IT i sprzedaży. Jest to zespół, który ma bogate doświadczenie w tworzeniu e-learningowych platform LMS oraz treści związanych z szeroko pojętą edukacją. Twórcy Lerni otrzymali nagrodę AppAward 2014, nagrodę na gali Diamenty Forbes, a także zostali dwukrotnie nagrodzeni nagrodą European Language Label oz rąk Rady Europy. E-podręcznik autorstwa zespołu Lerni otrzymał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej w 2012 roku i został dopuszczony do użytku szkolnego.

Team

Nobody asked questions yet

Use a questionnaire above to ask a question

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Maciej Dudekis with us
  • Mariusz Gerałtowskihas just joined
  • Aleksandra Liszkajust signed the Manifesto
  • tomaszwelcome on board
  • Peter Hedgesjoined us
  • Artur Banachthanks for sign off
  • Justyna Kucharska-Minickais with us
  • Jan Kruczynskihas just joined

4047 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się