Motocykle Reklamowe

ad tech

Motocykle Reklamowe

Motocykle reklamowe dla biznesu

Jesteśmy polską firmą, która od wielu lat z sukcesami zajmuje się szeroko pojętym customingiem motocykli. Zdobyliśmy wiele nagród w Polsce oraz na arenie międzynarodowej. Jednym z naszych najbardziej spektakularnych sukcesów jest zajęcie w 2016 roku III miejsca na mistrzostwach świata w kategorii „Modified Harley Davidson” oraz IV miejsca w kategorii „Street Performance”. Możemy poszczycić się również tytułami mistrzów Europy w kategorii „Modified Harley Davidson” w 2016 i 2015 roku.
Posiadamy ogromne doświadczenie w budowie customowych motocykli z najwyższej półki.  Jak nikt inny łączymy styl, jakość, funkcjonalność oraz potrzeby biznesowe naszych klientów. Połączenie pasji i potrzeb biznesu to unikalny produkt, który przygotowaliśmy i z sukcesami wdrażamy.
Naszym produktem są motocykle reklamowe budowane na wymiar i z uwzględnieniem potrzeb klienta biznesowego. Finalny produkt i jego design zawiera elementy związane z firmą, jej produktem lub usługą. To nowatorska forma reklamy i promocji wykorzystywana na różnego rodzaju targach i eventach. Jest również nietuzinkowym gadżetem dekorującym recepcje firmy, a w czasie wolnym od pracy jest pełnowartościowym motocyklem dającym ogrom wrażeń i zachwytu.

Team

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • HAN CHENGhas just joined
  • Andrzej Danilukthanks for sign off
  • Piotr Kochanekis with us
  • Marta Proksawelcome on board
  • Kjell Thorvaldsenjust signed the Manifesto
  • Eric Loughridgejoined us
  • Aleksandra Michalskahas just joined
  • Łukasz Jakubiakthanks for sign off

4773 people have signed the Declaration

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się